• Nowy

Pistolet wiatrówka Walther CP99 bicolor 4,5 mm diabolo CO2

699,00 zł
Brutto

Walther CP99 Bicolor to popularny pistolet wiatrówkowy strzelający standardowym śrutem diabolo 4,5 mm, wyposażony w decocker, system szybkiej wymiany magazynka oraz wymienne nakładki rękojeści.

Konstrukcja wiatrówki Walther CP99 Bicolor została oparta na broni palnej, przykładem tego jest zastosowanie dźwigni decockera, dwustronnej dźwigni zwalniacza magazynka oraz wymiennych nakładek rękojeści. Wiatrówka jest zasilana standardową 12 g kapsułą CO2, montowaną do wysuwanego z rękojeści magazynka. Przebicie kapsuły następuje poprzez dynamiczne dokręcenie stopki magazynka. Pistolet wiatrówkowy Walther CP99 Bicolor strzela standardowym śrutem diabolo 4,5 mm ładowanym do magazynka wianuszkowego o pojemności 8 sztuk. Po naciśnięciu dźwigni zaczepu zamka, zamek i lufa rozsuwają się, odsłaniając przedział na magazynek. Takie rozwiązanie jest niezwykle wygodne i pozwala dokonać błyskawicznej wymiany magazynka. Po przeładowaniu wiatrówki, z tylnej części zamka wysuwa się iglicowy wskaźnik informujący o gotowości do strzału. Gwintowana lufa oraz śrut typu diabolo pozwalają na celne strzelanie na dystansie do 20 m.

Dużą rzadkość w tej klasie wiatrówek stanowi mechanizmu decokcera, który po wciśnięciu bezpiecznie zwalnia mechanizm spustowo-uderzeniowy, co jest szczególnie przydatne w sytuacji kiedy rezygnujemy z oddania strzału. Po prawej stronie zamka znajduje się suwak bezpiecznikam blokującego mechanizm spustowy. W wiatrówce zastosowano mechanizm spustowy SA/DA oraz mechaniczne przyrządy celownicze. W zestawie znajduję się dwie nakładki chwytu, pozwalające dostosować wielkość rękojeść do anatomii strzelca.

Walther CP99 Bicolor to celna wiatrówka, które będzie pomocna w procesie nauki strzelania, zapewniając jednocześnie doskonałą zabawę.


------------------------
Produkt wymaga oświadczenia o pełnoletności. Podczas kupna tego towaru, klient oświadcza, że ukończył 18 lat.

Walther
kol-125-150
4 Przedmioty