Pistolet wiatrówka IWI Jericho B 4,5 mm BB CO2 - 1 - Pistolety Co2
  Pistolet wiatrówka IWI Jericho B 4,5 mm BB CO2 - 2 - Pistolety Co2
  Pistolet wiatrówka IWI Jericho B 4,5 mm BB CO2 - 3 - Pistolety Co2
  Pistolet wiatrówka IWI Jericho B 4,5 mm BB CO2 - 1 - Pistolety Co2
  Pistolet wiatrówka IWI Jericho B 4,5 mm BB CO2 - 2 - Pistolety Co2
  Pistolet wiatrówka IWI Jericho B 4,5 mm BB CO2 - 3 - Pistolety Co2

Pistolet wiatrówka IWI Jericho B 4,5 mm BB CO2

309,00 zł
Brutto

DARMOWA kapsułka na start!

 

 ✭ Kurier 17zł   ✭ Paczkomat 13zł

IWI Jericho B 4,5 mm BB CO2 – nowoczesny pistolet wiatrówkowy

Wysoka jakość wykonania

IWI Jericho B 4,5 mm BB CO2 to nowoczesna wiatrówka, która została zaprojektowana z myślą o pasjonatach broni oraz militariów. Wiatrówka ta charakteryzuje się bardzo dobrą jakością wykonania oraz precyzyjnymi detalami. Podobnie jak w oryginale, wiatrówka IWI Jericho B 4,5 mm BB CO2 posiada ciężki metalowy zamek oraz polimerowy szkielet, co zapewnia bardzo dobre spasowanie i wykończenie konstrukcji.

Wydajne zasilanie CO2

Wiatrówka IWI Jericho B 4,5 mm BB CO2 zasilana jest 12-gramową kapsułą CO2, która montowana jest w metalowym magazynku. Sprężony dwutlenek węgla nadaje wystrzelonym śrutom BB's prędkość do 115 m/s oraz umożliwia celne strzelanie na dystansie około 20 m. Dobrej jakości nabój CO2 pozwala na oddanie około 60 wyrównanych strzałów, a ilość strzałów zależy głównie od temperatury powietrza, dynamiki strzelania oraz właściwej konserwacji wiatrówki.

Śrut BB's

Wysuwany z rękojeści magazynek mieści aż 23 sztuki śrutu BB's 4,46 mm, który najlepiej sprawdza się w rekreacyjnym strzelaniu do celów reaktywnych, puszek, butelek itp. Podajnik magazynka można zablokować w dolnym położeniu, co pozwala na ładowanie śrutu metodą grawitacyjną bezpośrednio z pojemnika. Śrut BB's nawet pod wpływem nacisku nie ulega odkształceniom, dlatego może być bezpiecznie ładowany do magazynków o dużej pojemności.

Mechanizm spustowy DAO

W wiatrówce IWI Jericho B 4,5 mm BB CO2 zastosowano mechanizm spustowy DAO (double action only), który umożliwia strzelanie wyłącznie z wykorzystaniem samonapinania. Zaletą tego rozwiązania jest przede wszystkim prosta i instynktowna obsługa, co powoduje, że wiatrówka ta świetnie sprawdzi się w rękach osób rozpoczynających swoją przygodę ze strzelectwem pneumatycznym. Podczas przenoszenia lub przechowywania mechanizm spustowy można zablokować za pomocą bezpiecznika skrzydełkowego wygodnie usytuowanego w zasięgu kciuka po lewej stronie. Wiatrówka IWI Jericho B 4,5 mm BB CO2 to świetny wybór dla początkujących strzelców, którzy szukają precyzyjnej i łatwej w obsłudze broni pneumatycznej. Pistolet jest zbudowany z dobrych jakościowo materiałów, co gwarantuje trwałość i niezawodność. Dzięki szynie akcesoryjnej Picatinny wiatrówkę można łatwo rozbudować o dodatkowe akcesoria, takie jak np. latarkę lub celownik laserowy, co zwiększy funkcjonalność i przydatność w różnych warunkach strzeleckich. Warto również zwrócić uwagę na estetyczny wygląd wiatrówki, który nawiązuje do wzornictwa broni palnej. Model ten to idealny wybór dla osób, które cenią sobie elegancki wygląd i dopracowanie każdego szczegółu.

Opracowanie: AirGun.pl Wiatrówki o energii poniżej 17J bez zezwolenia dostępne jedynie dla osób pełnoletnich. Dokonując zakupu potwierdzasz swoją pełnoletność.

342-000
9 Przedmioty

Opis

Producent
Umarex, Niemcy
Magazynek
jest
Wymagane zezwolenie?
nie
Typ śrutu
BB
Typ szyny
22 mm (picatinny)
Typ zabezpieczenia
bezpiecznik manualny
Regulowany spust
nie
Okres gwarancyjny
24 miesiące
Kaliber [mm]
4,5
Materiał obudowy
polimer
Możliwość zamontowania
celownik laserowy, latarka
Odrzut
brak
Ilość bezpieczników
1
Typ spustu
DAO (Double Action Only - wyłącznie podwójnego działania)
Typ zasilania
CO2 12 g
➤ Kaliber
4,5 mm / .177
➤ Typ napędu
Co2
➤ Tryb ognia
Semi Auto - samopowtarzalne

Zobacz także

phone
phone