Akumulatory i ładowarki

Kategoria zawiera produkty, które są niezbędne do działania replik broni typu AEG i AEP.

Akumulatory, to główne źródło zasilania w wielu replikach ASG, zazwyczaj pozwalają one na działanie mechanizmu zamkowego, celownika, a także innych elementów elektronicznych. W tej kategorii znajdziemy akumulatory o różnej pojemności i napięciu, przeznaczone do różnych modeli replik.

Ładowarki

To urządzenia umożliwiające naładowanie akumulatorów, są one niezbędne do utrzymania replik w gotowości do działania. W tej kategorii znajdziemy ładowarki różnego rodzaju, od prostych ładowarek sieciowych, po zaawansowane ładowarki z możliwością regulacji parametrów ładowania.

Akumulatory

Oraz ładowarki tej kategorii muszą być dopasowane do danego modelu repliki, by zapewnić poprawne działanie oraz uniknąć uszkodzenia urządzenia.

Podsumowując, kategoria "Akumulatory i ładowarki" zawiera produkty, które są niezbędne do działania replik broni palnej na sprężone powietrze lub gaz. W tej kategorii znajdziemy akumulatory o różnej pojemności i napięciu oraz ładowarki różnego rodzaju. Wszystko po to aby zapewnić poprawne działanie repliki i uniknąć niespodzianek.

Jest 19 produktów.

Pokazano 1-19 z 19 pozycji

Aktywne filtry

Pokazano 1-19 z 19 pozycji
phone
phone