WIATRÓWKI I ASG

Wiatrówki i ASG

To kategoria produktów, która obejmuje wiatrówki i repliki broni palnej na gaz i sprężane na różne sposoby powietrze. Są to ciekawe produkty dla miłośników sportów strzeleckich, airsoftu oraz taktycznych rozgrywek.

Wiatrówki

Czyli karabinki i pistolety pneumatyczne, działają na zasadzie wykorzystania sprężonego powietrza lub gazu do wystrzelenia śrutu. Jest to sprzęt, który wymaga precyzji, celności, a także dużej dokładności. Dostępne są modele zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych strzelców, od modeli sportowych po modele taktyczne.

ASG

To repliki broni palnej, czyli modele działające przez napęd ze sprężonego gazu sprężynowy lub elektryczny. Repliki te, dostępne są w wielu różnych modelach w wersjach broni krótkiej i długiej. Znajdziemy tu sprzęt do walki na krótkich dystansach (CQB) jak i karabinki snajperskie.  

W tej kategorii znajdziemy też akcesoria, takie jak celowniki, tłumiki, lunety, magazynki, komory i manometry do wiatrówek oraz ASG, które pozwolą na dopasowanie oraz poprawę ich funkcjonalności.

Kategoria WIATRÓWKI I ASG zawiera produkty, które są popularne wśród miłośników sportów strzeleckich, airsoftu oraz taktycznych rozgrywek. W tej kategorii znajdziemy różne modele wiatrówek i replik broni palnej a także akcesoria, które pozwolą na dopasowanie i poprawienie ich funkcjonalności.

Jest 2442 produktów.

Pokazano 1-21 z 2442 pozycji

Aktywne filtry

Pokazano 1-21 z 2442 pozycji
phone
phone