Rewolwer na kule gumowe RAM Umarex T4E HDR 68 kal. .68 CO2 - 1 - INNE
  Rewolwer na kule gumowe RAM Umarex T4E HDR 68 kal. .68 CO2 - 2 - INNE
  Rewolwer na kule gumowe RAM Umarex T4E HDR 68 kal. .68 CO2 - 3 - INNE
  Rewolwer na kule gumowe RAM Umarex T4E HDR 68 kal. .68 CO2 - 1 - INNE
  Rewolwer na kule gumowe RAM Umarex T4E HDR 68 kal. .68 CO2 - 2 - INNE
  Rewolwer na kule gumowe RAM Umarex T4E HDR 68 kal. .68 CO2 - 3 - INNE

Rewolwer na kule gumowe RAM Umarex T4E HDR 68 kal. .68 CO2

549,00 zł
Brutto

DARMOWA kapsułka na start!

 

 ✭ Kurier 17zł   ✭ Paczkomat 13zł

Umarex T4E HDR 68 - rewolwer do samoobrony i treningu strzeleckiego

Umarex T4E HDR 68 to rewolwer RAM (Real Action Markers) zasilany kapsułą CO2, stworzony z myślą o obronie domowej i samoobronie. Zasięg skuteczności tego miotacza pneumatycznego wynosi kilkanaście metrów, dzięki czemu użytkownik ma zachowany bezpieczny dystans.

Markery RAM T4E - bezpieczne miotacze pneumatyczne na CO2

Markery RAM T4E to urządzenia, które pozwalają na skuteczną obronę z zachowaniem bezpiecznej odległości. Dzięki temu, że nie wymagają zezwoleń, są dostępne dla każdej pełnoletniej osoby. Produkowane są przez niemiecki koncern Umarex, który jest liderem w produkcji i dystrybucji wiatrówek, replik airsoft, sprzętu outdoorowego i akcesoriów do samoobrony.

Realistyczny design i funkcjonalność rewolweru Umarex T4E HDR 68

Rewolwer Umarex T4E HDR 68 został zaprojektowany przez niemieckich konstruktorów, którzy wykorzystali swoje doświadczenia w produkcji pistoletów i karabinów pneumatycznych. Markery RAM T4E są niezawodne, proste w obsłudze i cechują się wysoką jakością wykonania.

Umarex T4E HDR 68 ma nowoczesny design wzorowany na współczesnych modelach rewolwerów. Do budowy szkieletu, bębna oraz lufy zewnętrznej zastosowano wytrzymały polimer o matowym wykończeniu, który imituje stal i zapewnia realistyczny wygląd. Rewolwer jest wyposażony w dwie szyny akcesoryjne w standardzie Picatinny 22 mm, pozwalające na strzelanie z wykorzystaniem laserowego wskaźnika celu lub kolimatora.

W rewolwerze zastosowano funkcjonalny bezpiecznik spustowy, który zapobiega przypadkowemu oddaniu strzału podczas przenoszenia lub w wyniku upadku. Mechaniczne przyrządy celownicze (muszka i szczerbina) mają niski profil, co ułatwia wyciąganie rewolweru z kabury. Intuicyjność obsługi zapewnia mechanizm spustowy DAO (Double Action Only), przeznaczony do dynamicznego oddawania strzałów, co ma kluczowe znaczenie.

Markery RAM T4E do samoobrony, treningu i szkolenia

Opis rewolweru T4E HDR 68 CO2

Umarex T4E HDR 68 CO2 to marker RAM, który został zaprojektowany z myślą o obronie miru domowego i samoobronie. W porównaniu z innymi miotaczami pneumatycznymi na CO2, RAM umożliwia skuteczną obronę z zachowaniem bezpiecznego dystansu kilkunastu metrów bez konieczności posiadania zezwoleń. Producentem rewolweru jest niemiecki koncern Umarex, największy producent i dystrybutor w Europie wiatrówek, akcesoriów do samoobrony, replik airsoft oraz sprzętu outdoorowego. Umarex T4E HDR 68 CO2 ma nowoczesny design wzorowany na współczesnych modelach rewolwerów, a do jego budowy wykorzystano wytrzymały polimer o matowym wykończeniu.

Funkcjonalność i wyposażenie

Rewolwer Umarex T4E HDR 68 został wyposażony w dwie szyny akcesoryjne w standardzie Picatinny 22 mm, pozwalające na strzelanie z rewolweru z wykorzystaniem laserowego wskaźnika celu lub kolimatora. W rewolwerze zastosowano funkcjonalny bezpiecznik spustowy, który przeciwdziała oddaniu przypadkowego strzału podczas przenoszenia lub pod wpływem upadku oraz wymusza prawidłowe ułożenie palca na języku spustowym. Mechaniczne przyrządy celownicze (muszka i szczerbina) mają niski profil ułatwiający wyciąganie rewolweru z kabury. Intuicyjność obsługi zapewnia mechanizm spustowy DAO (Double Action Only), przeznaczony do dynamicznego oddawania strzałów, co w sytuacjach stresowych ma kluczowe znaczenie. Kule ładowane są do wyjmowanej 5-strzałowej wkładki, która działa w identyczny sposób jak klasyczny bębenek.

Zalety i rodzaje amunicji

Jedną z największych zalet rewolweru Umarex T4E HDR 68 jako urządzenia do samoobrony jest możliwość wykorzystywania różnego rodzaju kul o potężnym kalibrze .68". Standardową amunicją są kule gumowe o średnicy 17,3 mm, które po wystrzeleniu osiągają energię 12-14 J. Ten rodzaj amunicji niepenetrującej, ma bardzo dużą moc obalająca, która potrafi boleśnie zniechęcić i w efekcie skutecznie powstrzymać atakującego napastnika.

Opracowanie: AirGun.plWiatrówki o energii poniżej 17J bez zezwolenia dostępne jedynie dla osób pełnoletnich. Dokonując zakupu potwierdzasz swoją pełnoletność.

344-069
18 Przedmioty

Opis

Materiał korpusu
tworzywo sztuczne
Ilość szyn montażowych
2
Typ amunicji
kule pudrowe, kule pieprzowe, kule gumowe
Typ szyny
22 mm (picatinny)
Szczerbinka
jest
Typ zasilania
CO2 12 g
Wymagane zezwolenie?
nie

Zobacz także

phone
phone