Wiatrówka Diana PCP Bandit 4,5 mm - 1 - Pistolety PCP / PCA
  Wiatrówka Diana PCP Bandit 4,5 mm - 2 - Pistolety PCP / PCA
  Wiatrówka Diana PCP Bandit 4,5 mm - 1 - Pistolety PCP / PCA
  Wiatrówka Diana PCP Bandit 4,5 mm - 2 - Pistolety PCP / PCA

Wiatrówka Diana PCP Bandit 4,5 mm

759,00 zł
Brutto

 

 ✭ Kurier 17zł   ✭ Paczkomat 13zł

Diana PCP Bandit 4,5 mm - precyzyjna wiatrówka pcp w bezkonkurencyjnej cenie

Budżetowa wiatrówka pcp do strzelania tarczowego

Diana PCP Bandit 4,5 mm to propozycja dla wszystkich szukających celnej i taniej wiatrówki do strzelania tarczowego. Wiatrówka zasilana jest sprężonym powietrzem, co pozbawia ją odrzutu, co wpływa na wyjątkowy komfort strzelania.

Zalety pistoletu pcp Diana Bandit 4,5 mm

Diana PCP Bandit 4,5 mm to budżetowy pistolet pcp, ale o bezkonkurencyjnym stosunku jakości do ceny. Posiada aluminiowy kartusz o pojemności 50 cc, zintegrowany manometr, zabezpieczony port ładowania oraz wydajność do 30 strzałów. Precyzyjna bruzdowana lufa o długości 229 mm i aluminiowy tłumik dźwięku obniżający dźwięk wystrzału zapewniają celność strzałów. Mechaniczne przyrządy celownicze w postaci stałej muszki oraz szczerbiny regulowanej w pionie i poziomie oraz szyna akcesoryjna 11 mm do montażu kolimatora lub innego celownika ułatwiają celowanie. Ergonomiczna sportowa osada z drewna bukowego, powiększona ostroga umożliwiająca wysoki chwyt pistoletu i profilowany chwyt z wycięciami na pace oraz stipplingiem zapewniają wygodny i stabilny chwyt.

Funkcjonalność pistoletu PCP Diana Bandit 4,5 mm

Pistolet PCP Diana Bandit 4,5 mm zasilany jest sprężonym powietrzem magazynowanym w aluminiowym kartuszu o pojemności 50 cc, zamocowanym pod lufą. Z kartusza napełnionego do maksymalnego ciśnienia 200 Bar możemy oddać ponad 30 strzałów o równej prędkości początkowej ok. 220 m/s. Zintegrowany manometr ułatwia odczyt ciśnienia w kartuszu, dzięki czemu szybko ocenić jakim zapasem powietrza dysponujemy. Port ładowania zabezpiecza przed zabrudzeniem obrotowa osłona z aluminium. Gazowy napęd pcp sprawia, że wiatrówka po oddaniu strzału nie generuje żadnego odrzutu, co wpływa na komfort i precyzję strzelania. Diana Bandit 5,5 mm może być zasilana z 7-strzałowego magazynka bębnowego lub jednostrzałową wkładką. Do ładowania wyposażona jest w wygodny mechanizm ładowania śrutu, który obsługiwany jest za pomocą powiększonej metalowej dźwigni. Wiatrówka może być zasilana z 7-strzałowego magazynka bębnowego lub jednostrzałowej wkładki, co pozwala na wybór najlepszego rozwiązania w zależności od potrzeb użytkownika. Dzięki sprężonej powietrzu magazynowanej w aluminiowym kartuszu o pojemności 50 cc, Diana PCP Bandit 4,5 mm umożliwia oddanie ponad 30 strzałów o równej prędkości początkowej wynoszącej około 220 m/s. Dzięki zintegrowanemu manometrowi łatwo ocenimy ilość pozostałego powietrza w kartuszu, co ułatwia planowanie strzelań. Port ładowania zabezpieczony jest przez obrotową osłonę z aluminium, co chroni przed zabrudzeniem.

Opracowanie: AirGun.pl Wiatrówki o energii poniżej 17J bez zezwolenia dostępne jedynie dla osób pełnoletnich. Dokonując zakupu potwierdzasz swoją pełnoletność.

Diana
029-112
13 Przedmioty

Opis

Typ zasilania
PCP
Ilość szyn montażowych
1
Materiał obudowy
drewno bukowe
Klasa celności
precyzyjna
Typ szyny
11 mm (dovetail)
Typ śrutu
diabolo
Przystosowane dla
leworęcznych, praworęcznych
Typ zabezpieczenia
bezpiecznik manualny
Producent
Diana, Niemcy
Kaliber [mm]
4,5 mm
Wymagane zezwolenie?
nie
Możliwość zamontowania
celownik optyczny
Typ spustu
jednostopniowy
Ilość bezpieczników
1
Regulowany spust
tak
➤ Kaliber
4,5 mm / .177
➤ Typ napędu
PCP
phone
phone