POCZUJ NAJWIĘKSZĄ MOC

HDR 68 to ogromny rewolwer, gabaryty, nie są na wyrost. Broń ta mieści w swoim  bębnie aż pięć kul o kalibrze .68 co w przeliczeniu na milimetry daje aż 17,3! Zdecydowanie nie jest to zabawka. A czym w takim razie jest rewolwer RAM HDR 68?

NAJMOCNIEJSZA WIATRÓWKA W POLSCE

Tak to nie błąd, z formalnego punktu widzenia ta broń do samoobrony to wiatrówka bez zezwolenia. Aby posiadać ten model nie musisz dopełniać żadnej formalności rejestrować jej a tym bardziej posiadać zezwolenia. Musisz być jednak pełnoletni i odpowiedzialny i mieć świadomość co trzymasz w rękach.

SPRAWDZ SZCZEGÓŁY !

NAJLEPSZA BROŃ BEZ ZEZWOLENIA DO OBRONY

Samoobrona oraz obrona najbliższych przy użyciu broń na gumowe kule jest w pełni legalna. W sytuacji zagrożenia rewolwer HDR 68 daje Ci możliwość zapewnienia bezpieczeństwa tobie oraz twoim najbliższym. Chodź rewolwery i pistolety typu RAM nazywane są bronią na kule gumowe potrafią strzelać też innymi typami pocisków. W przypadku obrony osobistej możemy zastosować kule stalowo gumowe, pieprzowe zawierające tą samą substancję co gaz, precyzyjne i wiele innych. Do HDR 68 niezalecany kul devastator z rdzeniem stalowym – nie bez przyczyny mówi się o nim – najmocniejsza broń bez zezwolenia.

NIEMIECKA JAKOŚĆ

Firma Umarex Wchodząca w skład grupy zbrojeniowej Walter to gwarancja najlepszej jakości wykonania, Dzięki niezawodnej mechanice opatentowane mu systemowi bezpiecznego przenoszenia nieprzebitej kapsuły z gazem CO2 możesz zawsze być pewien, że sprzęt nie zawiedzie, kiedy sytuacja będzie tego wymagała.

STRZELANIE REKREACYJNE I CZYSTA FRAJDA Z DESTRUKCJI

Było poważnie, ale kto powiedział że taki sprzęt nie pozwala na zabawę, ćwiczenia strzeleckie teraz możliwość weekendowego ostrzelania do różnych celów oraz obserwowania w jak spektakularny sposób kule rozszarpują mnie na kawałki! ????

ZDOBĄDŹ WŁASNY !

AirGun.pl - Militaria i wiatrówki

Jeśli masz jakiekolwiek pytania związane z tekstem to zapraszamy do kontaktu i komentowania.  

Powiązane produkty

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.
phone
phone