W tym krótkim zestawieniu przedstawię ci najmocniejsze wiatrówki w Polsce.  Pistolet wiatrówka o dużej mocy to często poszukiwany przez  strzelców sprzęt. Nawet najmocniejsza wiatrówka do 17J nie wymaga zezwoleń  w naszym kraju.

HPP umerex Umarex HPP – High Power Pistol

Kup HPP teraz !

To replika pistoletu Sig Sauer P228 wykonana z metalu co zapewnia nie tylko realistyczny wygląd lecz znaczną masę. Poziom realizmy dodatkowo podnosi zamek który wykonuje po każdym strzale ruch jak w palnym oryginale a z racji swojej masy generuje to odrzut zwiększający realizm jeszcze bardziej.

Najmocniejsza wiatrówka pistolet
Najmocniejsza wiatrówka pistolet

Sprawdź pistolety Voltran !

Czyli pistolet wiatrówka z magazynkiemNajwiększą energię wylotową uzyskamy z modeli które nie tracą ciśnienia gazu na ruch zamka. Idealnymi przedstawicielami tej grupy są metalowe Pistolety ekol voltran. Poza znaczną energią –  pistolet który potrafi zbić butelkę Z kilku metrów. Cechują się też nieprzeciętną trwałością z racji wykonania z prawdziwego metalu.

Najmocniejszy tani pistolet wiatrówka CO2

Dla Strzelców poszukujących bardziej ekonomicznego rozwiązania idealnym wyborem najmocniejsza wiatrówka krótka może być pistolet Umarex XBG. Zapewniający prędkość Wylotowa około 120 m na sekundę. To najlepsza krótka wiatrówka na początek.

Najmocniejsza wiatrówka pistolet na świecie ???

Najlepszą krótką wiatrówką a zarazem najmocniejszą w Polsce i na świecie będzie wiatrówka pistolet PCP.  Skrót ten oznacza napęd śrutu sprężonym powietrzem a w wielu modelach można przeprowadzić tuning energetyczny który daje wielką moc. Pamiętać jednak trzeba aby kontrolować czy nie przekraczamy granicę 17J w niektórych modelach taką energię można przekroczyć z łatwością. Musimy mieć to na uwadze dlatego jeżeli przeprowadzamy modyfikacje musimy wyposażyć się również w chronograf do pomiaru energii wylotowej.

AirGun.pl - Militaria i wiatrówki

Jeśli masz jakiekolwiek pytania związane z tekstem to zapraszamy do kontaktu i komentowania.  

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.
phone
phone