Pistolet wiatrówka Umarex HPP 4,5 mm BB CO2 - 1 - Pistolety Co2
  Pistolet wiatrówka Umarex HPP 4,5 mm BB CO2 - 2 - Pistolety Co2
  Pistolet wiatrówka Umarex HPP 4,5 mm BB CO2 - 1 - Pistolety Co2
  Pistolet wiatrówka Umarex HPP 4,5 mm BB CO2 - 2 - Pistolety Co2

Pistolet wiatrówka Umarex HPP 4,5 mm BB CO2

419,00 zł
Brutto

DARMOWA kapsułka na start!

 

 ✭ Kurier 17zł   ✭ Paczkomat 13zł

Wiatrówka Umarex HPP 4,5 mm - rewelacyjne wrażenia strzeleckie

Solidna i funkcjonalna konstrukcja

Wiatrówka Umarex HPP 4,5 mm to połączenie solidnej, metalowej konstrukcji oraz nowoczesnej technologii. Wiatrówka jest wyposażona w szynę akcesoryjną, na której można zamontować dodatkowe akcesoria strzeleckie, takie jak laserowy znacznik celu, latarkę lub trenażer Mantis. Antypoślizgowe okładziny rękojeści oraz przedłużona stopka magazynka zapewniają pewny i komfortowy chwyt, bez względu na wielkość dłoni. Wiatrówka posiada mechaniczne przyrządy celownicze, w postaci stałej szczerbiny oraz muszki z białym oznaczeniem.

Wydajne zasilanie i realistyczny odrzut zamka

Wiatrówka zasilana jest 12 g kapsułą CO2, montowaną w rękojeści. Sprężony dwutlenek węgla nadaje wystrzelonym śrutom BB's prędkość do 130 m/s oraz umożliwia celne strzelanie na dystansie około 20 m. System Hi Power, który został zaimplementowany w wiatrówce Umarex HPP, zapewnia zwiększoną wydajność strzałów. Dzięki niemu można oddać nawet do 150 wyrównanych strzałów! Zasilanie CO2 pozwoliło na zastosowanie systemu blow-back, który jest odpowiedzialny za realistyczny odrzut zamka po oddaniu strzału. Efektowne i odczuwalne „kopnięcie” wiatrówki powoduje, że mamy nieodparte wrażenia strzelania z broni palnej.

Precyzyjne strzelanie

Wiatrówka Umarex HPP 4,5 mm posiada mechanizm spustowy DA (double action), który umożliwia strzelanie wyłącznie z wykorzystaniem samonapinania. Podczas przenoszenia lub przechowywania mechanizm spustowy można zablokować za pomocą bezpiecznika zewnętrznego usytuowanego po prawej stronie szkieletu. Wiatrówka jest wyposażona w wysuwany z rękojeści magazynek, który mieści 15 sztuk śrutu BB's 4,46 mm. Podajnik magazynka można zablokować w dolnym położeniu, umożliwiając ładowanie śrutu metodą grawitacyjną bezpośrednio z pojemnika. Wiatrówka Umarex HPP 4,5 mm to wspaniałe narzędzie dla osób rozpoczynających swoją przygodę ze strzelectwem pneumatycznym

Opracowanie: AirGun.pl
Wiatrówki o energii poniżej 17J bez zezwolenia dostępne jedynie dla osób pełnoletnich. Dokonując zakupu potwierdzasz swoją pełnoletność.

Umarex
121-065
23 Przedmioty

Opis

Typ szyny
22 mm (picatinny)
Typ zabezpieczenia
bezpiecznik manualny
Typ spustu
DA (Double Action - podwójnego działania)
Okres gwarancyjny
24 miesiące
Ilość szyn montażowych
1
Materiał obudowy
metal
Magazynek
jest
Materiał zamka
metal
Ilość bezpieczników
1
Cechy dodatkowe
-
Typ zasilania
CO2 12 g
Tryb strzelania
Single (tryb jednostrzałowy)
Producent
Umarex, Niemcy
Kaliber [mm]
4,5
Wymagane zezwolenie?
nie
Typ śrutu
BB

Zobacz także

phone
phone