Pistolet wiatrówka Beretta M92A1 semi auto 4,5 mm BB CO2 - 1 - Pistolety Co2

Pistolet wiatrówka Beretta M92A1 semi auto 4,5 mm BB CO2

889,00 zł
Brutto

DARMOWA kapsułka na start!

 

 ✭ Kurier 17zł   ✭ Paczkomat 13zł

Beretta M92A1 semi auto 4,5 mm BB CO2 – realistyczna wiatrówka dla wymagających

Realistyczna budowa

Beretta M92A1 semi auto 4,5 mm BB CO2 to wiatrówka o metalowej konstrukcji, która dzięki polimerowym okładzinom rękojeści leży dobrze w dłoni. Wysoką jakość podkreśla frezowany zamek oraz doskonałe spasowanie i odwzorowanie wszystkich detali, wiernie przeniesionych z kultowej Beretty M92. Dwustronny bezpiecznik skrzydełkowy umożliwia wygodną obsługę strzelcom prawo i leworęcznym. Na muszce i szczerbinie naniesiono białe kropki, ułatwiające szybkie zgrywanie przyrządów na celu. Wiatrówka ma polimerowe okładziny rękojeści o identycznym teksturowaniu, jakie stosowane jest w broni palnej. Realizm konstrukcji dodatkowo podnoszą licencjonowane oznaczenia producenta oraz logotypy wkomponowane w chwyt. W przedniej części szkieletu znajduje się szyna 22 mm, umożliwiająca mocowanie wybranych akcesoriów strzeleckich np. laserowego znacznika celu lub latarki.

Zasilanie

Beretta M92A1 semi auto 4,5 mm BB CO2 zasilana jest 12 g kapsułą CO2, montowaną w wysuwanym z rękojeści magazynku o pojemności 18 BB's. Montaż i wymiana kapsuły są bardzo proste i wymagają jedynie umieszczenia naboju w korpusie magazynka oraz dokręcenia śruby za pomocą dołączonego klucza imbusowego. Prędkość początkowa wystrzelonego śrutu wynosi ok. 90 m/s co przekłada się na celny zasięg w granicach 20 m. Jedna kapsuła pozwala na oddanie około 60 strzałów z wyrównaną prędkością.

Mocny odrzut

Wiatrówka strzela okrągłym śrutem stalowym 4,46 mm, który ładujemy do metalowego magazynka wysuwanego z rękojeści. W magazynku montujemy również 12 g kapsuła CO2. Taka forma zasilania pozwoliła na zastosowanie mocnego systemu blow-back, który odpowiedzialny jest za realistyczny odrzut po oddaniu strzału. Efektowne i odczuwalne „kopnięcie” wiatrówki powoduje, że mamy nieodparte wrażenia strzelania z broni palnej. Jedna kapsuła pozwala na oddanie do 60 strzałów z wyrównaną prędkością wylotową.

Opracowanie: AirGun.pl
Wiatrówki o energii poniżej 17J bez zezwolenia dostępne jedynie dla osób pełnoletnich. Dokonując zakupu potwierdzasz swoją pełnoletność.

Beretta
011-025
11 Przedmioty

Opis

Klasa celności
rekreacyjna
Materiał zamka
-
Możliwość zamontowania
celownik laserowy, latarka
Typ spustu
DA (Double Action - podwójnego działania)
Typ zabezpieczenia
bezpiecznik manualny
Elementy zestawu wiatrówki
paczka śrutu, magazynek
Kaliber [mm]
4,5
Materiał obudowy
metal
Magazynek
jest
Odrzut
mały (do 10 J)
Typ śrutu
BB
Tryb strzelania
Semi-auto (tryb samopowtarzalny)
Typ zasilania
CO2
Ilość szyn montażowych
1
Okres gwarancyjny
24 miesiące
➤ Blow-Back - ruch zamka
Tak
➤ Kaliber
4,5 mm / .177
➤ Typ napędu
Co2
➤ Tryb ognia
Semi Auto - samopowtarzalne

Zobacz także

phone
phone