Strzelba Umarex dym z luf
HDS 68
.68 lupara
hds obrzyn
Strzelba umarex MOC
lupara
Strzelba Umarex dym z luf
HDS 68
.68 lupara
hds obrzyn
Strzelba umarex MOC
lupara

Strzelba obrzyn UMAREX HDS .68 bez zezwolenia T4E Lupara

599,00 zł
Brutto

Filmy i gry nauczyły nas co potrafią obrzyny ale poczucie tego na własnych rękach jest warte więcej niż 1000 słów lub godziny przed ekranem.
Idealny sprzęt do samoobrony w domu (miru domowego) lub w samochodzie. Obrzyn jest bezodrzutowy poradzi sobie z nim nawet drobna kobieta. 

 

 ✭ Kurier 17zł   ✭ Paczkomat 13zł

Umarex T4E HDS 68 - Skuteczna strzelba do samoobrony

Strzelba HDS (Home Defense Shotgun) marki Umarex T4E to doskonałe rozwiązanie dla osób poszukujących skutecznej broni do samoobrony, dostępnej bez konieczności posiadania zezwoleń czy rejestracji. Dzięki zastosowaniu kul kalibru .68 z energią 16 J, strzelba potrafi skutecznie powstrzymać napastnika, nawet jeśli jest on dobrze ubrany.

Kompaktowa i mobilna strzelba

T4E HDS 68 to kompaktowa i łatwa do przenoszenia dwulufowa strzelba, której budowa nawiązuje do myśliwskiej strzelby obrzyn. Konstrukcja markera opiera się na polimerowym szkielecie oraz metalowych podzespołach, dzięki czemu jej ciężar wynosi zaledwie 1700 g, co pozwala na wygodne operowanie strzelbą zarówno na otwartej przestrzeni, jak i w ciasnych pomieszczeniach lub pojeździe.

Gotowość do działania

Strzelba zasilana jest kapsułą CO2 o pojemności 12 g, która jest montowana w profilowanej rękojeści. Jednakże, w przeciwieństwie do innych modeli replik i pistoletów pneumatycznych na CO2, kapsułę z dwutlenkiem węgla możemy przenosić bez ograniczeń czasowych. Wszystko to dzięki przemyślanemu mechanizmowi, który pozwala błyskawicznie przebić kapsułę dopiero w momencie, w którym chcemy skorzystać z miotacza. Takie rozwiązanie gwarantuje nam korzystanie z pełnej energii kapsuły w sytuacji zagrożenia.

Różnorodność kul

Strzelba Umarex T4E HDS 68 pozwala na wykorzystanie różnego rodzaju kul, począwszy od standardowych gumowych, a kończąc na pieprzowych lub znakujących. Dzięki selektorowi użytkownik może dokonać wyboru lufy lub strzelać z dwóch luf jednocześnie, a także łączyć kulę gumową i pieprzową, co zwiększa możliwości obronne oraz pozwala na dostosowanie broni do eskalacji zagrożenia.

Bezpieczeństwo i funkcjonalność

Strzelba Umarex T4E HDS 68 wyposażona jest w bezpiecznik spustowy, który chroni przed niekontrolowanym strzałem. Na skróconym łożu znajduje się również przycisk od otwierania luf oraz szyna Picatinny, która pozwala na montaż dodatkowych akcesoriów.

Walory obronne

Strzelba Umarex T4E HDS 68 to kompaktowa dwulufowa strzelba RAM miotająca kule kalibru .68 z energią 16 J, co pozwala na skuteczne powstrzymywanie napastników. Realistyczny wygląd strzelby oraz duży wybór różnego rodzaju kul zwiększają jej walory obronne. Możemy stosować kule gumowe, wzmacniane kulki gumowo-metalowe, kulki pieprzowe, a nawet kulki znakujące wypełnione farbą lub proszkiem barwiącym. Energia miotanych kul pozwala dotkliwie odczuć skutki trafienia, nawet dla grubo ubranego przeciwnika.

Opracowanie: AirGun.plWiatrówki o energii poniżej 17J bez zezwolenia dostępne jedynie dla osób pełnoletnich. Dokonując zakupu potwierdzasz swoją pełnoletność

Umarex
344-011
11 Przedmioty

Opis

Kaliber
17.3 mm / .68
➤ Typ napędu
Co2

Polecam!!

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie

Jest moc youtuber Addbuster dał się postrzelić - nie był świadomy

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie

Zobacz także

phone
phone