Strzelba Umarex dym z luf
HDS 68
.68 lupara
hds obrzyn
Strzelba umarex MOC
lupara
Strzelba Umarex dym z luf
HDS 68
.68 lupara
hds obrzyn
Strzelba umarex MOC
lupara

Strzelba obrzyn UMAREX HDS .68 bez zezwolenia T4E Lupara

659,00 zł
Brutto

Filmy i gry nauczyły nas co potrafią obrzyny ale poczucie tego na własnych rękach jest warte więcej niż 1000 słów lub godziny przed ekranem.
Idealny sprzęt do samoobrony w domu (miru domowego) lub w samochodzie. Obrzyn jest bezodrzutowy poradzi sobie z nim nawet drobna kobieta. 

Strzelba
Umarex T4E HDS 68
 to kompaktowa dwulufowa strzelba RAM miotająca kule kalibru .68 z energią 16 J pozwalającą skutecznie powstrzymać napastnika. Warto również podkreślić, że strzelba Umarex T4E HDS 68 dostępna jest bez zezwoleń i rejestracji.

Strzelba do samoobrony bez zezwoleń!

Strzelba HDS (Home Defense Shotgun) została zaprojektowana z myślą o użytkownikach rynku cywilnego, którzy szukają skutecznego rozwiązania do samoobrony dostępnego bez zezwoleń.

Walory obronne zwiększa duża mobilność oraz możliwość stosowania różnego rodzaju kul, począwszy od standardowych kul gumowych, wzmacnianych kul gumowo-metalowych, kul pieprzowych, oraz kul znakujących wypełnionych farbą lub proszkiem barwiącym. 

Kule miotane są z energią aż 16 J, co dotkliwie odczuje każdy potencjalny napastnik nawet grubo ubrany. Warto również podkreślić, że realistyczny wygląd strzelby jest na tyle przekonujący, że agresor może zaniechać swoich działań bez konieczności oddania strzałów.

Umarex
344-011
11 Przedmioty

Opis

Kaliber
17.3 mm / .68

Polecam!!

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie

Jest moc youtuber Addbuster dał się postrzelić - nie był świadomy

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie

Zobacz także

phone
phone