• Nowy
  Lampka Bros Owadobójcza 230 V - 1 - INNE

Lampka Bros Owadobójcza 230 V

42,00 zł
Brutto

Lampka Bros Owadobójcza 230 V to urządzenie elektryczne, które do zwalczania owadów latających wykorzystuje promieniowanie UV oraz siatkę pod napięciem 800 V.

Skuteczna lampa na komary

Lampa owadobójcza BROS skutecznie likwiduje natrętne muchy, komary, meszki, a także niebezpieczne osy. Do likwidacji owadów lampa wykorzystuje światło UV o mocy 3 W oraz siatkę rażącą o napięciu 800 V. Owady nęcone światłem o odpowiedniej długości fali, są błyskawicznie unieszkodliwiane po kontakcie z siatką rażącą prądem. Resztki owadów są dyskretnie gromadzone w dolnej części lampy.

Lampa skutecznie chroni obszar o powierzchni do 16 m2. Emitowane przez lampę promieniowanie UV jest bezpieczne dla człowieka i zwierząt domowych. Izolowana obudowa z tworzywa sztucznego daje gwarancję bezpiecznego i długotrwałego użytkowania lampy. Lampa wykorzystuje świetlówkę UV o mocy zaledwie 3 W, co gwarantuje niskie koszty eksploatacji. Urządzenie wymaga zasilania sieciowego 230 V.

Gdzie sprawdzi się lampa owadobójcza Bros?

Lampa może być z powodzeniem używana w mieszkaniach, mały pomieszczeniach gospodarczych, w altanach i balkonach. Aby zapewnić największą skuteczność, zaleca się ustawienie lampy w odległości ok. 2 m od innych źródeł światła.

Cechy:

  • Lampa chroni obszar o powierzchni 16 m2,
  • skutecznie wabi i neutralizuje,
  • skutecznie likwiduje owady latające,
  • bezpieczna dla ludzi i zwierząt.
Bros
595-003
3 Przedmioty

Opis

Producent
Bros, Polska
Typ odstraszacza
elektryczny
Ochrona przed
osy, owady latające, meszki, komary
phone
phone