Wiatrówka NXG APX PCA 4,5 mm diabolo - 1 - Karabinki PCP / PCA
  Wiatrówka NXG APX PCA 4,5 mm diabolo - 2 - Karabinki PCP / PCA
  Wiatrówka NXG APX PCA 4,5 mm diabolo - 1 - Karabinki PCP / PCA
  Wiatrówka NXG APX PCA 4,5 mm diabolo - 2 - Karabinki PCP / PCA

Wiatrówka NXG APX PCA 4,5 mm diabolo

269,00 zł
Brutto

 

 ✭ Kurier 17zł   ✭ Paczkomat 13zł

Karabinek pneumatyczny NXG APX - wiatrówka dla młodszych strzelców

Karabinek pneumatyczny NXG APX to nowoczesna wiatrówka dedykowana dla młodszych, mniejszych użytkowników. Wyróżnia ją nowoczesny design i automatyczne zabezpieczenia, co czyni ją bezpieczną dla początkujących strzelców. Wiatrówka może strzelać zarówno śrutem BB kalibru 4,46 mm, jak i śrutem diabolo, przy czym magazynek mieści aż 250 sztuk śrutu BB. Kolba jest regulowana, ergonomiczna i odporna na uderzenia, a uchwyt wyprofilowany pod większym niż zazwyczaj kątem poprawia komfort i kontrolę nad karabinkiem strzelcom z mniejszymi dłońmi.

System PCA i Safe-T-Matic - bezpieczeństwo i wygoda użytkowania

System PCA (Pressure Controlled Air) pozwala na pompowanie i regulowanie ciśnienia w komorze, niezbędnego do rozpoczęcia strzelania. Pompowanie dokonuje się za pomocą stosownej dźwigni, a standardowo 5 do 10 wtłoczeń jest wystarczające do rekreacyjnego strzelania. Maksymalne zwiększenie ciśnienia skutkuje prędkością początkową aż do 240 m/s. Dodatkowo, Safe-T-Matic jest automatycznym bezpiecznikiem uruchamianym podczas pompowania, uniemożliwiającym niekontrolowany strzał. Przed naciśnięciem spustu, konieczne jest zwolnienie bezpiecznika.

Regulowana szczerbinka i szyna do montażu optyki

Szczerbinka jest regulowana, a karabinek posiada szynę do montażu optyki, co pozwala na dostosowanie go do indywidualnych preferencji i potrzeb strzelca. NXG APX to idealna wiatrówka dla młodszych użytkowników, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z bronią pneumatyczną i strzelaniem. Pozwala na elastyczne dostosowanie do indywidualnego poziomu strzelca, zapewnia bezpieczeństwo dzięki skutecznym zabezpieczeniom i regulowanemu ciśnieniu.

Opracowanie: AirGun.pl
Wiatrówki o energii poniżej 17J bez zezwolenia dostępne jedynie dla osób pełnoletnich. Dokonując zakupu potwierdzasz swoją pełnoletność.

NXG
345-000
27 Przedmioty

Opis

Ilość szyn montażowych
1
Typ zasilania
PCA
Klasa celności
rekreacyjna
Producent
Umarex, Niemcy
Możliwość zamontowania
celownik optyczny
Odrzut
brak
Wykończenie kolby/osady
tworzywo sztuczne
Typ zabezpieczenia
bezpiecznik automatyczny
Kaliber [mm]
4,5
Okres gwarancyjny
24 miesiące
Magazynek
jest
Wymagane zezwolenie?
nie
Typ śrutu
diabolo
Typ szyny
11 mm (dovetail)
Ilość bezpieczników
1
➤ Materiał kolby
Syntetyk
➤ Typ kolby
Klasyczna
➤ Kaliber
4,5 mm / .177
➤ Typ napędu
PCA

Zobacz także

phone
phone