Wiatrówka PCP Hatsan BT65RB Elite Carnivore .30 / 7.62mm
Wiatrówka PCP Hatsan BT65RB Elite Carnivore .30 / 7.62mm
Wiatrówka PCP Hatsan BT65RB Elite Carnivore .30 / 7.62mm
Wiatrówka PCP Hatsan BT65RB Elite Carnivore .30 / 7.62mm
Wiatrówka PCP Hatsan BT65RB Elite Carnivore .30 / 7.62mm
Wiatrówka PCP Hatsan BT65RB Elite Carnivore .30 / 7.62mm
Wiatrówka PCP Hatsan BT65RB Elite Carnivore .30 / 7.62mm
Wiatrówka PCP Hatsan BT65RB Elite Carnivore .30 / 7.62mm
Wiatrówka PCP Hatsan BT65RB Elite Carnivore .30 / 7.62mm
Wiatrówka PCP Hatsan BT65RB Elite Carnivore .30 / 7.62mm
Wiatrówka PCP Hatsan BT65RB Elite Carnivore .30 / 7.62mm
Wiatrówka PCP Hatsan BT65RB Elite Carnivore .30 / 7.62mm
Wiatrówka PCP Hatsan BT65RB Elite Carnivore .30 / 7.62mm
Wiatrówka PCP Hatsan BT65RB Elite Carnivore .30 / 7.62mm

Wiatrówka PCP Hatsan BT65RB Elite Carnivore .30 / 7.62mm

3 898,00 zł
Brutto

 

 ✭ Kurier 17zł   ✭ Paczkomat 13zł

Wiatrówka pcp Hatsan bt65 Elite

Wiatrówka PCP Hatsan BT65 RB Elite Carnivore to zaawansowane narzędzie, które spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających strzelców. Ta wyjątkowa wiatrówka, o kalibrze 7,62 mm (.30cala), została stworzona z myślą o maksymalnej precyzji i mocy, co czyni ją idealnym wyborem zarówno do strzelectwa sportowego oraz rekreacyjnego.

Wiatrówka PCP Hatsan BT65 Elite wyróżnia się wysoką jakością wykonania oraz zaawansowaną technologią, która zapewnia stabilne i mocne strzały. Model ten został wyposażony w syntetyczną kolbę o klasycznym kształcie, która gwarantuje wytrzymałość i komfort użytkowania. Dzięki typowi napędu PCP (Pre-Charged Pneumatic), wiatrówka oferuje niezrównaną wydajność i niezawodność.

Dodatkowo model Elite zawiera szereg akcesoriów, które podnoszą jego funkcjonalność i wszechstronność. W zestawie znajduje się celownik optyczny Hatsan Optima 3-12 x 44 AOE z podświetlanym krzyżem oraz dwuczęściowym montażem, latarka taktyczna Optima II LED z włącznikiem żelowym oraz montażem, dwójnóg (bipod), pas nośny do broni, trzy magazynki oraz sztywna polimerowa walizka. Te dodatki sprawiają, że wiatrówka PCP Hatsan BT65 RB Elite jest gotowa do działania zaraz po wyjęciu z pudełka, oferując użytkownikowi pełen pakiet niezbędnych narzędzi.

Jeśli szukasz wiatrówki, która łączy moc, precyzję i wszechstronność, wiatrówka PCP Hatsan BT65 Elite jest idealnym wyborem. Niezależnie od Twoich potrzeb strzeleckich, ten model zapewni Ci doskonałe osiągi i niezawodność w każdych warunkach.

Wiatrówka PCP Hatsan BT65 RB Elite Carnivore Specyfikacja techniczna

Model

BT65 RB Elite Big Bore Carnivore .30 cal

Producent

Hatsan Arms, Turcja

Kaliber

7,62mm (0.3 cala)

Typ kolby

Kalsyczna

Typ napędu

PCP

Energia kinetyczna

do 17 J

Długość całkowita

1080.0 mm / 42.5”

Długość lufy

585.0 mm / 23,0"

Waga

4.31 kg / 9.5 lbs

Pojemność kartusza

255cc

Dane techniczne szczegółowe dla FAC (*)

kaliber

7.62 mm / .30

Maksymalna prędkość wylotowa (**)

278 m/s / 920 fps

Energia

114 J / 84 ft. lbs

Ilość strzałów

55

Ilość strzałów efektywnych

19

* Powyższe wartości maksymalne, podane przez producenta dotyczą wyłącznie wiatrówek bez limitu energii.
** Prędkość wylotowa może się różnić nawet o 20% w zależności od masy i kształtu śrucin, temperatury oraz innych czynników otoczenia.

Wiatrówka PCP Hatsan BT65 RB Elite Carnivore - zestaw niemal idealny

Wiatrówka PCP Hatsan BT65 RB Elite Carnivore wyposażono w szereg rozwiązań i akcesoriów poprawiających komfort oraz bezpieczeństwo:

Celownik optyczny Hatsan Optima 3-12 x 44 AOE z podświetlanym krzyżem
Wiatrówka pcp hatsan bt65 - Celownik optycznyW zestawie znajduje się wysokiej jakości celownik optyczny, który pozwala na precyzyjne celowanie w różnych warunkach oświetleniowych. Podświetlany krzyż celowniczy ułatwia celowanie w słabym świetle, a zmienne powiększenie 3-12x zapewnia elastyczność w różnych sytuacjach strzeleckich.
Dwuczęściowy montaż zapewnia stabilne i pewne mocowanie celownika.

Regulowany spust Quattro Trigger
Wiatrówka pcp hatsan bt65 - Regulowany spust Quattro TriggerWiatrówka PCP Hatsan BT65 Elite wyposażona jest w  2-stopniowy w pełni regulowany mechanizm spustowy. Regulacja długości pierwszej drogi (jałowej) oraz drugiej drogi języka spustowego (Trigger Load). Regulacja twardości  (czułości / oporu) języka spustu (Trigger Pull). 

Regulowana kolba
Wiatrówka pcp hatsan bt65 - Regulowana kolba Quattro TriggerKolba przystosowana dla osób prawo i leworęcznych zakończona gumową stopką. Regulacja stopki w pionie (góra / dół) i w poziomie (na długość) oraz na wysokość baki. Dzięki możliwości regulacji proces skonfigurowania wiatrówki zgodnie z własnymi preferencjami jak i stylem strzelania jest szybki i nieskomplikowany. Na spodzie osady dwa gniazda (porty) na magazynki. 

Wysokiej jakości lufa
Wiatrówka pcp hatsan bt65 - Wysokiej jakości lufa CarnivorePrecyzyjna gwintowana lufa o długości 23" (585 mm) firmy Hatsan Arms. Lufę zakończono gwintem zewnętrznym ½" UNF umożliwiającym mocowanie tłumika dźwięku, kompensatora podrzutu lub separatora. Zwężenie u wylotu lufy zwane czokiem poprawia skupienie. Jakość wykonania lufy jest jednym z najważniejszych elementów każdej broni / wiatrówki. Wpływa na celność karabinu, zwłaszcza podczas strzelania na dużych dystansach. 

TruGlo
Wiatrówka pcp hatsan bt65 - TruGloŚwiatłowodowe przyrządy celownicze z kontrastowymi kolorami włókien szklanych pozwalają na precyzyjne oddanie strzału również przy słabym oświetleniu. Muszka czerwona, szczerbinka zielona z regulacją w pionie i poziomie. 

Anti-Double-Pellet Feed
mechanizm zapobiegający załadowaniu do lufy więcej niż jednego śrutu.

Anti-Knock System®
opatentowany system zapobiegający ubytkom sprężonego powietrza w przypadku uderzenia mechanicznego wiatrówką.

Automatyczny bezpiecznik
chroniący przed oddaniem niekontrolowanego strzału.

Latarka taktyczna Optima II LED z włącznikiem żelowym
Wiatrówka pcp hatsan bt65 - Latarka taktyczna Optima II LED z włącznikiem żelowymZestaw zawiera także latarkę taktyczną z montażem, która doskonale sprawdza się w warunkach nocnych lub słabego oświetlenia. Włącznik żelowy umożliwia łatwe i szybkie uruchomienie latarki bez konieczności zdejmowania ręki z kolby.Dwójnóg (bipod)
Dwójnóg zapewnia stabilne podparcie podczas strzelania z pozycji leżącej lub przy strzałach na dalekie odległości. Jest łatwy w montażu i demontażu.

Pas nośny do broni
Wygodny pas nośny ułatwia transport wiatrówki, pozwalając na swobodne poruszanie się z bronią w terenie.

Trzy magazynki
Dodatkowe magazynki umożliwiają szybką wymianę i kontynuowanie strzelania bez przerw.

Sztywna polimerowa walizka
Solidna walizka zapewnia bezpieczne przechowywanie i transport wiatrówki oraz wszystkich akcesoriów.

Te cechy i zalety sprawiają, że wiatrówka PCP Hatsan BT65 RB Elite Carnivore jest wszechstronnym narzędziem, które spełni oczekiwania zarówno amatorów, jak i profesjonalistów. Dzięki zaawansowanej technologii i bogatemu wyposażeniu model ten gwarantuje doskonałe osiągi i komfort użytkowania w każdych warunkach, a bogaty zestaw idealnie sprawdzi się jako prezent!

Wiatrówka PCP Hatsan Bt65 Elite to sprzęt na każdą okazję!

Wiatrówka PCP Hatsan BT65 RB Elite Carnivore to wszechstronne narzędzie, które doskonale sprawdza się w różnych zastosowaniach strzeleckich.

Strzelectwo Sportowe z Hatsan bt65 Elite

Wiatrówka PCP Hatsan BT65 Elite to idealny wybór dla strzelców sportowych. Dzięki swojej precyzji, mocy i zaawansowanym funkcjom, model ten doskonale sprawdza się podczas zawodów i treningów. Celownik optyczny Hatsan Optima 3-12 x 44 AOE z podświetlanym krzyżem pozwala na dokładne celowanie na różnych dystansach, a regulowany spust umożliwia dostosowanie czułości do indywidualnych potrzeb strzelca. System tłumienia odrzutu oraz ergonomiczna kolba zwiększają komfort i stabilność strzałów, co jest kluczowe podczas długotrwałych sesji treningowych.

Rekreacyjne strzelanie wiatrówką Hatsan bt65 Elite

Wiatrówka PCP Hatsan BT65 Elite jest także świetnym wyborem do rekreacyjnego strzelania. Niezależnie od tego, czy strzelasz do tarcz, puszek, czy innych celów, ta wiatrówka zapewnia doskonałą zabawę i satysfakcję. Dzięki dużej pojemności zbiornika powietrza możesz oddać wiele strzałów bez potrzeby częstego ładowania, co pozwala na dłuższe sesje strzeleckie. Dodatkowe wyposażenie, takie jak dwójnóg i pas nośny, zwiększają wygodę i elastyczność podczas strzelania w różnych warunkach.

Trening strzelecki z Bt65 Elite

Wiatrówka PCP Hatsan BT65 Elite to doskonałe narzędzie do treningu strzeleckiego, zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych strzelców. Precyzyjny system celowniczy, regulowany spust i kolba oraz wysoka prędkość początkowa śrutu pozwalają na realistyczny trening, który może być później przeniesiony na strzelanie z broni palnej. Trzy magazynki w zestawie umożliwiają szybkie przeładowanie, co jest istotne podczas dynamicznych ćwiczeń. Ponadto sztywna polimerowa walizka ułatwia transport i przechowywanie wiatrówki, co jest szczególnie ważne podczas treningów w różnych lokalizacjach.

Nocne strzelanie i taktyczne zastosowanie wiatrówki Hatsan bt65

Dzięki latarce taktycznej Optima II LED z włącznikiem żelowym wiatrówka PCP Hatsan BT65 Elite jest również idealna do nocnego strzelania i zastosowań taktycznych. Latarka umożliwia oświetlenie celu w warunkach słabego oświetlenia, co zwiększa skuteczność i bezpieczeństwo strzelania w nocy. Takie wyposażenie jest niezwykle przydatne dla osób trenujących taktyczne manewry strzeleckie lub uczestniczących w zawodach nocnych.

Wiatrówka PCP Hatsan Bt65 Elite - sprzęt stworzony do zawodów strzeleckich

Wiatrówka PCP Hatsan BT65 Elite jest doskonałym wyborem na zawody strzeleckie. Jej wysoka precyzja, duża moc i zaawansowane funkcje sprawiają, że jest to narzędzie, które może zapewnić przewagę nad konkurencją. Celownik optyczny oraz regulowane elementy pozwalają na dostosowanie wiatrówki do różnych konkurencji strzeleckich, a duża pojemność magazynka i zbiornika powietrza pozwala na oddanie wielu strzałów bez potrzeby częstego ładowania.

Te zastosowania pokazują, jak wszechstronna jest wiatrówka PCP Hatsan BT65 RB Elite Carnivore. Jej zaawansowane funkcje i bogate wyposażenie sprawiają, że jest idealnym wyborem do strzelectwa sportowego, rekreacyjnego, treningów strzeleckich oraz taktycznych zastosowań nocnych. Dzięki tej wiatrówce każdy strzelec może cieszyć się doskonałą precyzją, mocą i komfortem strzelania w różnych warunkach.

Podsumowując, wiatrówka PCP Hatsan BT65 RB Elite Carnivore to doskonałe połączenie mocy, precyzji i zaawansowanej technologii. Dzięki solidnej konstrukcji, regulowanym elementom i bogatemu wyposażeniu, model ten spełni oczekiwania zarówno początkujących, jak i doświadczonych strzelców.

Niezależnie od tego, czy szukasz wiatrówki do strzelectwa sportowego, rekreacyjnego, czy treningów taktycznych, Hatsan BT65 Elite oferuje wyjątkowe osiągi i komfort użytkowania. Dodatkowe akcesoria, takie jak celownik optyczny, latarka taktyczna, dwójnóg, pas nośny, magazynki i solidna walizka, sprawiają, że jest to kompletny zestaw gotowy do użycia zaraz po wyjęciu z pudełka.

Nie czekaj dłużej! Zainwestuj w wiatrówkę PCP Hatsan BT65 RB Elite Carnivore i ciesz się najwyższą jakością strzelania. Odwiedź nasz sklep internetowy już teraz, aby sprawdzić dostępność i skorzystać z atrakcyjnych ofert. Kliknij po prawej, aby dodać do koszyka i rozpocząć przygodę z jedną z najlepszych wiatrówek na rynku!

Hatsan arms
109188-32
3 Przedmioty

Opis

Opisy
Długi i krótki
Portale aukcyjne
Allegro SHARG ok
Kaliber
7.62 mm
UWAGA
Wszystkie wiatrówki sprzedawane są w limicie 17J, zgodnie z polskim prawem. Nie oferujemy wiatrówek w wersji FAC (bez limitu energii). Dane dla wersji FAC pochodzące od producenta umieszczono poglądowo.
Wyszukiwarka
dwujnòg - wyszukiwanie
Wykluczenia w kampanii (ukryty)
BF
➤ Materiał kolby
Syntetyk
➤ Typ kolby
Klasyczna
➤ Kaliber
7,62 mm / .30
➤ Typ napędu
PCP

Specyficzne kody

ean13
5905247609106

Zobacz także

phone
phone