Replika pistolet ASG Glock 19X 6 mm coyote - 1 - Pistolety i Rewolwery
  Replika pistolet ASG Glock 19X 6 mm coyote - 2 - Pistolety i Rewolwery
  Replika pistolet ASG Glock 19X 6 mm coyote - 3 - Pistolety i Rewolwery
  Replika pistolet ASG Glock 19X 6 mm coyote - 1 - Pistolety i Rewolwery
  Replika pistolet ASG Glock 19X 6 mm coyote - 2 - Pistolety i Rewolwery
  Replika pistolet ASG Glock 19X 6 mm coyote - 3 - Pistolety i Rewolwery

Replika pistolet ASG Glock 19X 6 mm coyote

709,00 zł
Brutto

DARMOWA kapsułka na start!

 

 ✭ Kurier 17zł   ✭ Paczkomat 13zł

Glock 19X 6 mm coyote CO2 to replika asg z mocnym systemem blow-back, wyposażona w metalowy zamek, dodatkowy bezpiecznik oraz szereg rozwiązań konstrukcyjnych zapożyczonych z broni palnej.

Wierne odwzorowanie Glock 19X

Glock 19X to cywilna wersja modelu G19 HMS, opracowanego jako następca M9 - pistoletu amerykańskich sił zbrojnych. Podobnie jak wersja bojowa, replika Glock 19X posiada metalowy zamek oraz polimerowy szkielet o matowej fakturze.

Budowa

Model 19X to pistolet typu crossover, łączący elementy konstrukcji dwóch modeli pistoletów Glock tj. pełnowymiarowego szkieletu G17 oraz kompaktowego zamka pistoletu G19.

Replika Glock 19X 6 mm coyote CO2 ma metalowy ruchomy zamek oraz polimerowy szkielet w wojskowej kolorystyce coyote.

Pistolet wyposażono w obustronną dźwignię zrzutu zamka, szynę akcesoryjną, dodatkowy bezpiecznik nastawny oraz teksturowaną rękojeść z zaczepem na smycz taktyczną.

Po zamontowaniu kapsuły ciężar repliki jest niemal taki sam jak bojowej wersji Glock 19X (bez amunicji). Pistolet wykorzystuje stałe przyrządy celownicze oznaczone białymi kropkami.

Kontrastowe oznaczenia przyspieszają zgrywanie przyrządów, pozwalają także na strzelanie przy słabym lub szczątkowym świetle.

W przedniej części szkieletu znajduje się szyna montażowa pozwalająca na wykorzystywanie dodatkowych akcesoriów strzeleckich np. laserowego wskaźnika celu lub latarki. Na zamku i szkielecie wiatrówki naniesiono licencjonowane oznaczenia firmy Glock oraz numer seryjny pistoletu.

Stabilność i kontrolę chwytu zapewnia drobne moletowanie naniesione na powierzchnię całej rękojeści.

Zasilanie kapsułą CO2

Do zasilania wiatrówki niezbędna jest 12 g kapsuła CO2, którą montujemy w wysuwanym z rękojeści magazynku. Instalacja i wymiana naboju jest prosta, za sprawą dołączonego klucza imbusowego.

Sprężony gaz zapewnia kulkom dużą początkową ok. 125 m/s oraz zasięg skuteczny w granicach 25 m.  Należy pamiętać, że na wydajność strzałów, największy wpływ ma temperatura powietrza oraz dynamika, z jaką strzelamy.

Mocny odrzut

Gazowa forma zasilania pozwoliła na zastosowanie mocnego systemu blow-back, który odpowiedzialny jest za realistyczny odrzut po oddaniu strzału. Efektowne i odczuwalne „kopnięcie” zamka powoduje, że mamy nieodparte wrażenia strzelania z broni palnej.

Po wystrzeleniu z magazynka wszystkich kulek zamek blokuje się w tylnym położeniu identycznie jak w broni palnej. Ponowne przygotowanie pistoletu do strzelania wymaga wymiany magazynka, wciśnięcia obustronnej dźwigni zrzutu lub energicznego odciągnięcia zamka do tyłu.

Jedna kapsuła pozwala na oddanie około 60 strzałów z wyrównaną prędkością początkową, co stanowi bardzo dobry wynik dla repliki z metalowym zamkiem i blow-backiem.

Magazynek ze stopką

Pistolet zasilany jest metalowym magazynkiem o pojemności 14 kulek. Powiększona stopka dociąża magazynek, zapewnia lepszy chwyt i przyspiesza proces wymiany.

Mechanizm spustowy z bezpiecznikiem

Replika Glock 19X 6 mm coyote CO2 wyposażono w mechanizm spustowy DAO (z samonapinaniem) z bezpiecznikiem spustowym, który wymusza prawidłowe ułożenia palca na języku spustowym.

Rozwiązanie to jest zaimplementowane z mechanizmu Safe Action opatentowanego przez markę Glock. Dodatkowym zabezpieczeniem jest bezpiecznik nastawny znajdujący się w obrębie szyny akcesoryjnej.

Glock
050-046
14 Przedmioty

Opis

Typ zasilania
CO2 12 g
Hop-up
jest regulowany
Elementy zestawu tej repliki asg
magazynek low-cap
Materiał konstrukcji/szkieletu/body
polimer
Typ Blow-Back
GBB (Gas Blow-Back)
Producent
Glock, Austria
Typ magazynka
low-cap
Tryb ognia
ogień pojedynczy
Materiał zamka
metal
Kolor
coyote
phone
phone