Replika pistolet ASG Heckler&Koch VP9 GBB 6 mm - 1 - Pistolety i Rewolwery
  Replika pistolet ASG Heckler&Koch VP9 GBB 6 mm - 2 - Pistolety i Rewolwery
  Replika pistolet ASG Heckler&Koch VP9 GBB 6 mm - 3 - Pistolety i Rewolwery
  Replika pistolet ASG Heckler&Koch VP9 GBB 6 mm - 4 - Pistolety i Rewolwery
  Replika pistolet ASG Heckler&Koch VP9 GBB 6 mm - 5 - Pistolety i Rewolwery
  Replika pistolet ASG Heckler&Koch VP9 GBB 6 mm - 1 - Pistolety i Rewolwery
  Replika pistolet ASG Heckler&Koch VP9 GBB 6 mm - 2 - Pistolety i Rewolwery
  Replika pistolet ASG Heckler&Koch VP9 GBB 6 mm - 3 - Pistolety i Rewolwery
  Replika pistolet ASG Heckler&Koch VP9 GBB 6 mm - 4 - Pistolety i Rewolwery
  Replika pistolet ASG Heckler&Koch VP9 GBB 6 mm - 5 - Pistolety i Rewolwery

Replika pistolet ASG Heckler&Koch VP9 GBB 6 mm

839,00 zł
Brutto

 

 ✭ Kurier 17zł   ✭ Paczkomat 13zł

Heckler&Koch VP9 GBB 6 mm to wysokiej jakości replika green gas o prędkości początkowej 330 fps, wyposażona w metalowy zamek, regulowany hop-up oraz mocny system blow-back.

Heckler&Koch VP9 GBB 6 mm to replika niemieckiego pistoletu samopowtarzalnego, który zaprojektowano dla niemieckiej policji.

Realizm konstrukcji

Heckler&Koch VP9 GBB 6 mm to replika wykonana z ogromną dbałością o detale, jej jakość wykonania oraz obsługa manualna praktycznie nie odbiega od oryginału, co doceni każdy pasjonat airsoftu.

Podobnie jak w wersji bojowej, szkielet wykonano z wytrzymałego kompozytu abs, zamek oraz lufa są oczywiście metalowe. Wszystkie manipulatory tj. spust, obustronny zrzut zamka i zwalniacz magazynka są ruchome i pełnią taką samą funkcję jak mechanizmy broni palnej.

Producent zadbał, by oprócz wiernie odtworzonej konstrukcji, także działanie mechanizmów repliki było jak najbardziej zbliżone do oryginału. Rezultatem tych starań jest możliwość częściowego rozłożenia repliki, w sposób zgodny z oryginałem.

Przeładowanie pistoletu ułatwia żebrowanie, które podobnie jak w oryginale znajduje się w przedniej i tylnej części zamka.

Powiększony kabłąk pozwala na komfortowe strzelanie również w rękawicach ochronnych. Heckler&Koch VP9 GBB 6 mm wykorzystuje przyrządy celownicze o stałej nastawie. Replika ma licencjonowane oznaczenia firmy Walther naniesione na zamek oraz szkielet.

Modułowa rękojeść

Profilowana rękojeść pistoletu ma agresywne teksturowanie zapewniające pewny i wygodny chwyt. Użytkownik może regulować wielkość chwytu poprzez zmianę tylnych nakładek rękojeści (w komplecie 3 sztuki).

Szyna akcesoryjna

W przedniej części szkieletu znajduje się krótka szyna Picatinny, która umożliwia montaż dodatkowych akcesoriów przydatnych podczas rozgrywki tj. latarki taktycznej lub laserowego znacznika celu.

Zasięg i celność

Replika Heckler&Koch VP9 GBB 6 mm jest zasilana mieszanką green gas. Sprężony propan miota kulki 0,20 g z prędkością około 330 fps i odpowiada za wprawianie w ruch metalowego zamka. Sytem gas blowk-back bardzo realistycznie naśladuje odrzut broni palnej.

Strzelaniu towarzyszy solidne „kopnięcie” nadające zabawie realizmu i radości ze strzelania. Po wystrzeleniu z magazynka ostatniej kulki pozostaje on w tylnym położeniu, identycznie jak ma to miejsce w broni palnej.

Duża prędkość początkowa wpływa również na większy zasięg strzałów, który wynosi ponad 20 m. Należy jednak pamiętać, że na wydajność replik zasilanych green gasem znaczący wpływ odgrywa temperatura powietrza oraz dynamika, z jaką strzelamy.

Regulowany system hop-up

W replice zastosowano regulowany system hop-up, odpowiedzialny za celność i zasięg strzału. Regulacja znajduję się pod zamkiem pistoletu, dostęp do niej uzyskujemy po częściowym rozłożeniu repliki.

Heckler&Koch
054-045
9 Przedmioty

Opis

Typ magazynka
low-cap
Tryb ognia
ogień pojedynczy
Typ Blow-Back
GBB (Gas Blow-Back)
Producent
Heckler & Koch, NIemcy
Materiał obudowy
polimer
Elementy zestawu tej repliki asg
magazynek low-cap
Materiał zamka
metal
Typ zasilania
green gas
Hop-up
jest regulowany

Polecam!!

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie
phone
phone