Replika pistolet ASG H&K Heckler&Koch HK45 6 mm - 1 - Pistolety i Rewolwery
  Replika pistolet ASG H&K Heckler&Koch HK45 6 mm - 2 - Pistolety i Rewolwery
  Replika pistolet ASG H&K Heckler&Koch HK45 6 mm - 3 - Pistolety i Rewolwery
  Replika pistolet ASG H&K Heckler&Koch HK45 6 mm - 1 - Pistolety i Rewolwery
  Replika pistolet ASG H&K Heckler&Koch HK45 6 mm - 2 - Pistolety i Rewolwery
  Replika pistolet ASG H&K Heckler&Koch HK45 6 mm - 3 - Pistolety i Rewolwery

Replika pistolet ASG H&K Heckler&Koch HK45 6 mm

889,00 zł
Brutto

 

 ✭ Kurier 17zł   ✭ Paczkomat 13zł

Heckler&Koch HK45 6 mm to wysokiej jakości replika green gas, wyposażona w metalowy zamek, system hop-up odpowiedzialny za wysoką celność oraz prędkość początkową 360 fps.

Heckler&Koch HK45 6 mm to replika wykonana z ogromną dbałością o detale, jej jakość wykonania oraz obsługa manualna praktycznie nie odbiega od oryginału, co doceni każdy pasjonat airsoftu.

Dbałość o szczegóły

Podobnie jak w wersji bojowej, szkielet wykonano z wytrzymałego kompozytu abs, zamek oraz lufa są oczywiście metalowe. Wszystkie manipulatory tj. spust, obustronna dźwignia zwalniania magazynka, bezpiecznik oraz kurek są ruchome i pełnią taką samą funkcję jak mechanizmy broni palnej.

Profilowana rękojeść pistoletu ma agresywne teksturowanie oraz wycięcia na palce ułatwiające wymianę lub wyszarpnięcie magazynka w momencie zabrudzenia.

W przedniej części szkieletu znajduje się krótka szyna Picatinny, która umożliwia montaż dodatkowych akcesoriów przydatnych podczas rozgrywki tj. latarki taktycznej lub laserowego znacznika celu. Powiększony kabłąk pozwala na komfortowe strzelanie również w rękawicach ochronnych.

Heckler&Koch HK45 6 mm ma stałe przyrządy celownicze z białymi oznaczeniami, co znacznie przyspiesza zgrywanie muszki i szczerbinki na celu oraz pomaga celować w warunkach słabego oświetlenia. Replika ma licencjonowane oznaczenia firmy HK naniesione na zamek oraz szkielet.

Zasięg i celność

Replika Heckler&Koch HK45 6 mm zasilana jest mieszanką green gas. Sprężony propan miota kulki 0,20 g z prędkością około 310 fps i odpowiada za wprawianie w ruch metalowego zamka. Sytem gas blowk-back realistycznie naśladuje odrzut broni palnej.

Strzelaniu towarzyszy solidne „kopnięcie” nadające zabawie realizmu i radości ze strzelania. Po wystrzeleniu z magazynka ostatniej kulki pozostaje on w tylnym położeniu, identycznie jak ma to miejsce w broni palnej.

Duża prędkość początkowa wpływa również na większy zasięg strzałów, który wynosi ponad 20 m. Na wydajność replik na green gasem znaczący wpływ odgrywa temperatura powietrza oraz dynamika, z jaką strzelamy.

Bezpieczne użytkowanie

Replika ma obustronny bezpiecznik skrzydełkowy służący do blokowania mechanizmu spustowego podczas przenoszenia.

Heckler&Koch
054-064
7 Przedmioty

Opis

Typ magazynka
low-cap
Materiał konstrukcji/szkieletu/body
polimer
Typ Blow-Back
GBB (Gas Blow-Back)
Typ zasilania
green gas
Hop-up
jest regulowany
Tryb ognia
ogień pojedynczy
Materiał zamka
metal
Producent
Umarex, Niemcy
phone
phone