Replika pistolet ASG Heckler&Koch VP9 GBB 6 mm CO2 - 1 - Pistolety i Rewolwery
  Replika pistolet ASG Heckler&Koch VP9 GBB 6 mm CO2 - 2 - Pistolety i Rewolwery
  Replika pistolet ASG Heckler&Koch VP9 GBB 6 mm CO2 - 3 - Pistolety i Rewolwery
  Replika pistolet ASG Heckler&Koch VP9 GBB 6 mm CO2 - 1 - Pistolety i Rewolwery
  Replika pistolet ASG Heckler&Koch VP9 GBB 6 mm CO2 - 2 - Pistolety i Rewolwery
  Replika pistolet ASG Heckler&Koch VP9 GBB 6 mm CO2 - 3 - Pistolety i Rewolwery

Replika pistolet ASG Heckler&Koch VP9 GBB 6 mm CO2

339,00 zł
Brutto

DARMOWA kapsułka na start!

 

 ✭ Kurier 17zł   ✭ Paczkomat 13zł

Heckler&Koch VP9 GBB 6 mm to wysokiej jakości replika CO2 o prędkości początkowej 360 fps, wyposażona w metalowy zamek oraz mocny system blow-back.

Heckler&Koch VP9 GBB 6 mm to replika niemieckiego pistoletu samopowtarzalnego, który zaprojektowano dla niemieckiej policji.

Realizm konstrukcji

Heckler&Koch VP9 GBB 6 mm to replika wykonana z ogromną dbałością o detale, jej jakość wykonania oraz obsługa manualna praktycznie nie odbiega od oryginału, co doceni każdy pasjonat airsoftu.

Podobnie jak w wersji bojowej, szkielet wykonano z wytrzymałego kompozytu abs, zamek oraz lufa są oczywiście metalowe. Wszystkie manipulatory tj. spust, obustronny zrzut zamka i zwalniacz magazynka są ruchome i pełnią taką samą funkcję jak mechanizmy broni palnej.

Producent zadbał, by oprócz wiernie odtworzonej konstrukcji, także działanie mechanizmów repliki było jak najbardziej zbliżone do oryginału. Rezultatem tych starań jest możliwość częściowego rozłożenia repliki, w sposób zgodny z oryginałem.

Przeładowanie pistoletu ułatwia żebrowanie, które podobnie jak w oryginale znajduje się w przedniej i tylnej części zamka.

Powiększony kabłąk pozwala na komfortowe strzelanie również w rękawicach ochronnych. Heckler&Koch VP9 GBB 6 mm wykorzystuje przyrządy celownicze o stałej nastawie. Replika ma licencjonowane oznaczenia firmy Walther naniesione na zamek oraz szkielet.

Wygodna rękojeść

Profilowana rękojeść pistoletu ma agresywne teksturowanie zapewniające pewny i wygodny chwyt.

Szyna akcesoryjna

W przedniej części szkieletu znajduje się krótka szyna Picatinny, która umożliwia montaż dodatkowych akcesoriów przydatnych podczas rozgrywki tj. latarki taktycznej lub laserowego znacznika celu.

Zasięg i celność

Replika jest zasilana 12 g kapsułą CO zapewniającej do 70 strzałów o wyrównanej prędkości początkowej. Sprężony dwutlenek węgla miota kulki z prędkością 360 fps. Zapewnia to skuteczny zasięg ponad 20 m, dzięki czemu replika najlepiej sprawdzi podczas strzelania na krótkich i średnich dystansach.

Na wydajność replik zasilanych CO2 znaczący wpływ odgrywa temperatura powietrza oraz dynamika, z jaką strzelamy.

Kapsuła zasilającą montowana jest wewnątrz metalowego magazynka wysuwanego z rękojeści pistoletu. Replika wykorzystuje magazynek typu low-cap o pojemności 13 kulek 6 mm.

Mocny blow-back

W replice zastosowano system gas blow-back, który efektownie naśladuje odrzut broni palnejStrzelaniu towarzyszy solidne „kopnięcie” nadające zabawie realizmu i radości ze strzelania.

Po wystrzeleniu z magazynka ostatniej kulki pozostaje on w tylnym położeniu, identycznie jak ma to miejsce w broni palnej. Warto pamiętać, że Ilość strzałów zależy przede wszystkim od temperatury powietrza oraz dynamiki, z jaką strzelamy.

Bezpiecznik

Mechanizm spustowy można zablokować podczas transportu za pomocą bezpiecznika nastawnego, umiejscowionego po prawej stronie szkieletu.

Heckler&Koch
054-052
16 Przedmioty

Opis

Tryb ognia
ogień pojedynczy
Materiał zamka
metal
Producent
Heckler & Koch, NIemcy
Elementy zestawu tej repliki asg
magazynek low-cap
Materiał konstrukcji/szkieletu/body
polimer
Typ Blow-Back
GBB (Gas Blow-Back)
Typ magazynka
low-cap
phone
phone