Replika pistolet ASG Heckler&Koch USP Compact 6 mm green gas - 1 - Pistolety i Rewolwery

Replika pistolet ASG Heckler&Koch USP Compact 6 mm green gas

889,00 zł
Brutto
Ostatnie sztuki w magazynie

 

 ✭ Kurier 17zł   ✭ Paczkomat 13zł

Heckler&Koch USP Compact 6 mm to wysokiej jakości replika green gas, wyposażona w metalowy zamek, realistyczny system odrzutu blow-back oraz system hop-up odpowiedzialny za wysoką celność.

Jakość Premium

Pistolet wyprodukowała renomowana tajwańska firma asg KWA, która od ponad 30 lat zajmuje się produkcją wysokiej jakości replik asg do rekreacji oraz treningu taktycznego.

Heckler&Koch USP Compact 6 mm to replika wykonana z ogromną dbałością o detale, jej jakość wykonania oraz obsługa manualna praktycznie nie odbiega od oryginału, co doceni każdy pasjonat airsoftu.

Maksymalny realizm

Podobnie jak w wersji bojowej, szkielet wykonano z wytrzymałego kompozytu abs, zamek oraz lufa są oczywiście metalowe.

Wszystkie manipulatory tj. spust, obustronna dźwignia zwalniania magazynka, zrzut zamka, bezpiecznik z funkcją decockera oraz kurek są ruchome i pełnią taką samą funkcję jak mechanizmy broni palnej.

Rękojeść pistoletu ma agresywne teksturowanie oraz wycięcia na palce ułatwiające wymianę lub wyszarpnięcie magazynka w momencie zabrudzenia.

W przedniej części szkieletu znajduje się krótka szyna Picatinny, która umożliwia montaż dodatkowych akcesoriów przydatnych podczas rozgrywki tj. latarki taktycznej lub laserowego znacznika celu. Powiększony kabłąk pozwala na komfortowe strzelanie również w rękawicach ochronnych.

Heckler&Koch USP Compact 6 mm ma stałe przyrządy celownicze z białymi oznaczeniami, co znacznie przyspiesza zgrywanie muszki i szczerbinki na celu oraz pomaga celować w warunkach słabego oświetlenia.

Replika ma licencjonowane oznaczenia firmy HK naniesione na zamek oraz szkielet.

Mocny odrzut

Heckler&Koch USP Compact 6 mm jest zasilana mieszanką green gas. Sprężony propan miota kulki 0,20 g z prędkością około 320 fps i odpowiada za wprawianie w ruch metalowego zamka.

Sytem gas blowk-back bardzo realistycznie naśladuje odrzut broni palnej. Strzelaniu towarzyszy solidne „kopnięcie” nadające zabawie realizmu i radości ze strzelania. Po wystrzeleniu z magazynka ostatniej kulki zamek pozostaje w tylnym położeniu, identycznie jak ma to miejsce w broni palnej.

Duża prędkość początkowa wpływa również na zasięg i precyzję strzałów, który wynosi ponad 20 m. Zamek zwalniamy poprzez wciśnięcie bocznej dźwigni lub nieznaczne odciągnięcie go do tyłu.

Bezpieczne użytkowanie

Replika ma lewostronny bezpiecznik skrzydełkowy, który oprócz blokowania języka spustowego pełni także funkcję decockera. Mechanizm ten służy do zwalniania napiętego kurka bez konieczności oddania strzału.

Heckler&Koch
054-051
2 Przedmioty

Opis

Hop-up
jest regulowany
Tryb ognia
ogień pojedynczy
Typ Blow-Back
GBB (Gas Blow-Back)
Typ zasilania
green gas
Elementy zestawu tej repliki asg
magazynek low-cap
Materiał zamka
metal
phone
phone