Replika pistolet ASG Elite Force 1911 Tac 6 mm - 1 - Pistolety i Rewolwery
  Replika pistolet ASG Elite Force 1911 Tac 6 mm - 2 - Pistolety i Rewolwery
  Replika pistolet ASG Elite Force 1911 Tac 6 mm - 1 - Pistolety i Rewolwery
  Replika pistolet ASG Elite Force 1911 Tac 6 mm - 2 - Pistolety i Rewolwery

Replika pistolet ASG Elite Force 1911 Tac 6 mm

489,00 zł
Brutto

 

 ✭ Kurier 17zł   ✭ Paczkomat 13zł

Elite Force 1911 Tac 6 to metalowa replika asg o dużej prędkości początkowej, wyposażona w mocny system blow-back, funkcjonujący bezpiecznik chwytowy oraz regulowany system hop-up.

Elite Force 1911 Tac to współczesna replika klasycznego Colta 1911, której customowy charakter podkreślają szkieletowy kurek i język spustowy oraz wykończenie typu vintage, nadające pistoletowi wyglądu używanej broni.

Realistyczna metalowa konstrukcja

Elite Force 1911 Tac wykonano niemal w całości z metalu (poza okładzinami), zachowując dużą dbałość o detale konstrukcyjne, obsługę manualną oraz mechanikę pracy.

Wszystkie manipulatory repliki tj. spust, kurek, zrzut zamka oraz bezpieczniki (chwytowy i nastawny) są funkcjonalne i odgrywają taką samą rolę jak ich odpowiedniki w broni palnej. Taktyczny charakter pistoletu Elite Force 1911 Tac podkreśla szkieletowa konstrukcja „odchudzona” kurka i języka spustowego.

Powiększone podcięcie w tylnej części szkieletu (beavetail) wraz z agresywnie teksturowanymi okładzinami zapewniają powtarzalność i stabilność chwytu. Szkieletowa szyna 22 mm umożliwia stosowanie laserowego znacznika celu lub oświetlenia taktycznego.

Białe oznadczenia na przyrządach celowniczych (3 kropki) przyspieszają proces zgrywania muszki i szczerbinki oraz ułatwiają strzelanie przy niekorzystnym świetle.

Duża prędkość początkowa

Replika jest zasilana 12 g kapsułą CO2. Srężony dwutlenek węgla miota kulki z prędkością aż 375 fps. Zapewnia to skuteczny zasięg na dystansie ponad 20 m, dzięki czemu replika najlepiej sprawdzi podczas strzelania na krótkich i średnich dystansach.

Kapsuła zasilającą montowana jest wewnątrz metalowego magazynka wysuwanego z rękojeści pistoletu. Replika wykorzystuje magazynek typu low-cap o pojemności 15 kulek 6 mm.

Mocny odrzut

Do największych zalet repliki Elite Force 1911 Tac należy mocny system GBB (gas blow-back), który cofając po strzele zamek do tyłu, realistycznie imituje odrzut broni palnej. Po wystrzeleniu z magazynka wszystkich kulek zamek pozostaje w tylnym położeniu.

Wymiana magazynka, przeładowanie oraz proces oddawania strzału również nawiązują do mechaniki broni palnej.

Precyzja strzału

W replice zastosowano regulowany system hop-up, odpowiedzialny za celność i zasięg strzału. Ustawienie wymaga częściowego rozłożenia pistoletu i odbywa się poprzez dokręcanie małego koła zębatego.

Podwójny bezpiecznik

Podobnie jak w oryginale, replika ma 2 bezpieczniki: chwytowy, który wymusza na strzelcu prawidłowy chwyt oraz nastawną blokadę skrzydełkową.

Elite Force 1911 Tac 6 to wspaniale wykonana replika, o realistycznej mechanice działania i funkcjonalności, która zadowoli wszystkich miłośników asg.

Elite Force
209-034
14 Przedmioty

Opis

Elementy zestawu tej repliki asg
magazynek low-cap
Materiał konstrukcji/szkieletu/body
metal
Producent
Umarex, Niemcy
Typ magazynka
low-cap
Tryb ognia
ogień pojedynczy
Materiał zamka
metal
Typ zasilania
CO2 12 g
Hop-up
jest regulowany

Zobacz także

phone
phone