Replika rewolwer ASG Smith&Wesson M&P R8 6 mm - 1 - Pistolety i Rewolwery
  Replika rewolwer ASG Smith&Wesson M&P R8 6 mm - 2 - Pistolety i Rewolwery
  Replika rewolwer ASG Smith&Wesson M&P R8 6 mm - 1 - Pistolety i Rewolwery
  Replika rewolwer ASG Smith&Wesson M&P R8 6 mm - 2 - Pistolety i Rewolwery

Replika rewolwer ASG Smith&Wesson M&P R8 6 mm

279,00 zł
Brutto

 

 ✭ Kurier 17zł   ✭ Paczkomat 13zł

Smith&Wesson M&P R8 6 mm to efektowna replika na CO2, o prędkości początkowej 120 m/s, w której do ładowania kulek zatosowano atrapy nabojów.

Replika wiernie odwzorowuje rewolwer Smith&Wesson M&P R8 z serii Performance Center, efektownie łącząc klasyczną linię z nowoczesną technologią.

Nowoczesny design

Rewolwer ma solidną konstrukcją wykonaną w z metali (lufa wewnętrzna, łuski, drobne części) i polimeru (szkielet, bębenek i chwyt). Na lufie zewnętrznej i szkilecie naniesiono licencjonowane oznaczenia Smith & Wesson.

W replice lufę o nowoczesnym profilu o długości 116 mm, dzięki czemu rewolwer ma duży zasięg i może być z powodzeniem wykorzystywany nawet do strzelań tarczowych.

Smith&Wesson M&P R8" wykorzystuje mechaniczne przyrządy celownicze w postaci stałej muszki oraz szczerbinki regulowanej w poziomie. Pod lufą znajduje się krótka szyna Picatinny, na której możemy zamontować laserowy wskaźnik celu lub latarkę.

Za komfort strzelania oraz wygodny chwyt rewolweru odpowiadają gumowane okładziny z anatomicznymi wycięciami na palce.

Obrotowy bębenek ładowany łuskami

Rewolwer ma realistyczny system ładowania, wiernie naśladujący mechanizm rewolweru Smith Wesson, składający się z obrotowego bębenka oraz metalowych atrap nabojów, w których umieszczamy kulki asg.

Po umieszczeniu kulek w łuskach (1 kulka w łusce) tak przygotowane kartridże ładujemy do 8-strzałowego bębenka. Łuski są wielorazowego użytku, jednak dla większego komfortu warto zaopatrzyć się w ich zapas.

Wysoka prędkość początkowa

Rewolwer zasilany jest sprężonym dwutlenkiem węgla dostarczanym z 12 g kapsuły CO2. Wystrzelone kulki osiąga dużą prędkość początkową sięgającą ok. 395 fps, co pozwala na celne strzelanie na dystansie ponad 30 m.

Ładowanie i wymiana kapsuły CO2 jest proste i zajmuje zaledwie kilka sekund. Wystarczy unieść do góry gumową okładzinę, umieścić kapsułę w chwycie i dokręcić nabój za pomocą zintegrowanej śruby.

Kapsuła pozwala na oddanie około 60 strzałów o wyrównanej prędkości początkowej. Należy pamiętać, że największy wpływ na liczbę strzałów ma temperatura powietrza oraz dynamika, z jaką strzelamy.

Mechanizm spustowy SA/DA

W rewolwerze zastosowano klasyczny mechanizm spustowy podwójnego działania SA/DA, co oznacza, że oddanie może odbywać się z samonapinania lub po uprzednim odciągnięciu kurka.

Podczas transportu lub przenoszenia mechanizm spustowy można zablokować za pomocą bezpiecznika nastawnego zlokalizowanego po lewej stronie szkieletu.

343-041
24 Przedmioty

Opis

Producent
Umarex, Niemcy
Typ zasilania
CO2 12 g
Materiał konstrukcji/szkieletu/body
polimer

Zobacz także

phone
phone