Replika pistolet ASG Combat Zone P11 Para 6 mm - 1 - Pistolety i Rewolwery

Replika pistolet ASG Combat Zone P11 Para 6 mm

319,00 zł
Brutto

DARMOWA kapsułka na start!

 

 ✭ Kurier 17zł   ✭ Paczkomat 13zł

Combat Zone P11 Para 6 mm to mocna replika asg na CO2 o bardzo dobrym stosunku jakości do ceny.

Combat Zone P11 Para to replika wzorowana na sportowej wersji pistoletu Colt 1911, wyposażona w dodatki competition m.in. kompensator, kurek i spust o szkieletowej konstrukcji oraz powiększony lejek.

Pistolet Competition

Combat Zone P11 Para wykonano z wytrzymałego tworzywa, zachowując dużą dbałość o detale konstrukcyjne. Z metalu powstała lufa, język spustowy oraz elementy układu gazowego.

Powiększone podcięcie w tylnej części szkieletu (beaver tail) wraz z agresywnie teksturowanymi okładzinami zapewniają powtarzalność i stabilność chwytu. Szkieletowa szyna 22 mm umożliwia stosowanie laserowego znacznika celu lub oświetlenia taktycznego.

Białe oznaczenia na przyrządach celowniczych (3 kropki) przyspieszają proces zgrywania muszki i szczerbinki oraz ułatwiają strzelanie przy niekorzystnym świetle.

Sportowy charakter pistoletu podkreślają dodatki i rozwiązania stosowane w pistoletach IPSC.

Duża prędkość początkowa

Replika Combat Zone P11 Para zasilana jest 12 g kapsułą CO2, którą montujemy w wysuwanym magazynku. Prędkość początkowa wystrzelonej kulki wynosi ok. 400 fps (na kulkach 0,20 g), co przekłada się na celny zasięg w granicach 25-30 m.

Markowa kapsuła zapewnia do 50-60 wydajnych strzałów. Warto pamiętać, że na wydajność repliki CO2 największy wpływ mają temperatura powietrza oraz dynamika, z jaką strzelamy

System hop-up

Pistolet ma system hop-up o stałym ustawieniu, który najlepiej sprawdza się podczas strzelania kulkami o ciężarze 0,20 g/ 0,25 g, zapewniając im płaską trajektorię i powtarzalną celność.

Metalowy magazynek

Pistolet zasila wysuwany z rękojeści metalowy magazynek o pojemności 16 kulek, w który znajduje się także przedział na kapsułę zasilającą."

Bezpieczeństwo podczas gry

Replika ma bezpiecznik (po prawej stronie szkieletu), który blokuje mechanizm spustowy i chroni przed oddaniem niekontrolowanego strzału.

Combat Zone
263-027
31 Przedmioty

Opis

Materiał konstrukcji/szkieletu/body
polimer
Producent
Umarex, Niemcy
Typ magazynka
low-cap
Tryb ognia
ogień pojedynczy
Typ zasilania
CO2 12 g
Hop-up
jest nie regulowany
Elementy zestawu tej repliki asg
magazynek low-cap

Zobacz także

phone
phone