Replika pistolet ASG Walther P99 DAO 6 mm elektryczna - 1 - Pistolety i Rewolwery

Replika pistolet ASG Walther P99 DAO 6 mm elektryczna

169,00 zł
Brutto

 

 ✭ Kurier 17zł   ✭ Paczkomat 13zł

Walther P99 DAO 6 mm to pistolet asg dla młodszych użytkowników wyposażony w system electric blow-back, tryb ognia ciągłego oraz szynę na akcesoria strzeleckie.

Główne elementy repliki (zamek i szkielet) wykonano z lekkiego i wytrzymałego polimeru, dlatego z pistoletu mogą wygodnie korzystać młodsi gracze.

Duża szybkostrzelność

Największą zaletą repliki jest możliwość strzelania ogniem pojedynczym lub serią, dzięki czemu pistolet świetnie sprawdzi się podczas dynamicznych rozgrywek na krótkim dystansie. Zmiany trybu ognia dokonujemy w szybki i wygodny sposbób, poprzez przesunięcie suwaka umieszczonego przed spustem.

Podobnie jak w bojowej wersji Walther P99, replika ma antypoślizgowe teksturowanie rękojeści oraz dwustronną dźwignię zwalniania magazynka.

Pistolet P99 DAO 6 mm został wyposażony w szynę Picatinny, która pozwala na zastosowanie wybranych akcesoriów strzeleckich np. latarki taktycznej lub laserowego znacznika celu.

Zasilanie elektryczne

Walther P99 DAO ma zmodyfikowany gearbox zasilany 4 bateriami AAA. Na długość pracy oraz ilość oddanych strzałów największy wpływ mają tryb strzelania, oraz temperatura otoczenia.

Standardowo z pistoletu powinniśmy oddać do 200 strzałów. W wysuwanym z rękojeści magazynku typu low-cap mieści się 16 kulek, które w trybie full-auto można wystrzelić w zaledwie kilka sekund.

W tym modelu zastosowano także system electric blow-back, w efektowny sposób naśladujący odrzut zamka po strzale.

Replika bezpieczna dla najmłodszych

Pistolet ma system hop-up o stałym ustawieniu, który najlepiej sprawdza się podczas strzelania kulkami o ciężarze 0,12 g, zapewniając im płaską trajektorię i wysoką celność. Wystrzelone kulki osiągają prędkość ok. 230 fps, co przekłada się skuteczny zasięg w granicach 15 m.

Parametry prędkości początkowej zostały celowo zmniejszone, dzięki czemu z repliki mogą bez obaw korzystać młodsi użytkownicy. Za bezpieczeństwo odpowiada bezpiecznik chwytowy, który przypadku niepełnego chwytu pistoletu uniemożliwia oddanie strzału.

Walther P99 DAO 6 mm w wersji elektrycznej, to ciekawa replika o dużej szybkostrzelności, dedykowana dla młodszych graczy, do zabawy na krótkim i średnim dystansie.

Walther
125-172
51 Przedmioty

Opis

Producent
Umarex, Niemcy
Tryb ognia
ogień ciągły, ogień pojedynczy
Materiał zamka
polimer
Typ zasilania
elektryczne
Hop-up
jest nie regulowany
Materiał konstrukcji/szkieletu/body
polimer
Typ Blow-Back
EBB (Electric Blow Back)

Zobacz także

phone
phone