Replika pistolet ASG Glock 19 hop-up 6 mm - 1 - Pistolety i Rewolwery
  Replika pistolet ASG Glock 19 hop-up 6 mm - 2 - Pistolety i Rewolwery
  Replika pistolet ASG Glock 19 hop-up 6 mm - 3 - Pistolety i Rewolwery
  Replika pistolet ASG Glock 19 hop-up 6 mm - 1 - Pistolety i Rewolwery
  Replika pistolet ASG Glock 19 hop-up 6 mm - 2 - Pistolety i Rewolwery
  Replika pistolet ASG Glock 19 hop-up 6 mm - 3 - Pistolety i Rewolwery

Replika pistolet ASG Glock 19 hop-up 6 mm

839,00 zł
Brutto

 

 ✭ Kurier 17zł   ✭ Paczkomat 13zł

Glock 19 GB green gas to licencjonowana replika asg, z metalowym zamkiem, regulowanym system hop-up oraz mocnym systemem gas blow back.

Licencjonowane repliki Glock, cechują się najwyższą jakością wykonania, świetnym spasowaniem oraz realizmem działania i obsługi.

Konstrukcyjnie, replika opiera się na kompaktowym pistolecie Glock 19 generacji 3. Replika Glock 19 podobnie jak broń palna, ma lekki polimerowy szkielet na którym osadzono, metalowy zamek. Rękojeść posiada profilowane wycięcia na palce oraz agresywne teksturowanie przypominające stippling.

Pistolet asg Glock 19 jest zasilany green gasem (mieszanka propanu i olejku silikonowego), który miota kulki z prędkością około 300 fps oraz zapewnia odrzut zamka. Mieszankę gazową wtłaczamy do magazynka w podobny sposób, w jaki napełnia się zapalniczki gazowe W pełni naładowany green gasem magazynek pozwala oddać do 40 strzałów z wyrównaną prędkością początkową. Wysuwany z rękojeści magazynek mieści 20 kulek 6 mm.

System gas blow back, realistycznie naśladuje odrzut broni palnej, silnie odrzucając zamek do tyłu. Podobnie jak w broni palnej, po wystrzeleniu całej „amunicji”, zamek jest blokowany w tylnym położeniu sygnalizując konieczność jego wymiany. Równie realistyczne jest częściowe rozkładanie pistoletu. Po opuszczeniu blokady zamka możemy zsunąć zamek, wyjąć lufę oraz uzyskać dostęp do regulacji hop-up. System ten, jest odpowiedzialny za wprawianie kulki w lot wirowy (podkręcanie), wpływając tym samym na płaskość trajektorii, zasięg i celność.

Pistolet ma funkcjonujący bezpiecznik spustowy, który wymusza na strzelcu prawidłowe ułożenie palca na języku spustowym. Mechaniczne przyrządy celownicze posiadają białe oznaczenia w postaci kropki na muszce i ramki na szczerbinie, co ułatwia ich szybkie zgrywanie na celu. Szkieletowa szyna pozwala mocować wybrane dodatki strzeleckie w postaci latarki lub laserowego wskaźnika celu. Na zamku oraz rękojeści znajdują się licencjonowane oznaczenia Glock oraz numer seryjny, przypisany do każdego modelu.

Glock 19 to replika klasy premium, o realistycznym działaniu i obsłudze manualnej, świetnym wykonaniu oraz parametrach strzeleckich, które zadowolą każdego miłośnika asg.

Glock
050-021
8 Przedmioty

Opis

Ilość szyn montażowych
1
Możliwość zamontowania
celownik laserowy, latarka
Typ zabezpieczenia
bezpiecznik niekontrolowanego wystrzału
Materiał obudowy
polimer
Kaliber [mm]
6
Ilość bezpieczników
1
Okres gwarancyjny
24 miesiące
Typ szyny
22 mm (picatinny)

Zobacz także

phone
phone