Replika pistolet ASG Glock 17 Deluxe 6 mm - 1 - Pistolety i Rewolwery
  Replika pistolet ASG Glock 17 Deluxe 6 mm - 2 - Pistolety i Rewolwery
  Replika pistolet ASG Glock 17 Deluxe 6 mm - 3 - Pistolety i Rewolwery
  Replika pistolet ASG Glock 17 Deluxe 6 mm - 1 - Pistolety i Rewolwery
  Replika pistolet ASG Glock 17 Deluxe 6 mm - 2 - Pistolety i Rewolwery
  Replika pistolet ASG Glock 17 Deluxe 6 mm - 3 - Pistolety i Rewolwery

Replika pistolet ASG Glock 17 Deluxe 6 mm

1 239,00 zł
Brutto

 

 ✭ Kurier 17zł   ✭ Paczkomat 13zł

Glock 17 Deluxe 6 mm to wspaniała replika asg, z mocnym systemem blow-back, zamkiem z frezowanego aluminium oraz obsługą manualną zgodną z bronią palną.

Wierne odwzorowanie Glock 17 gen 3

Podobnie jak w wersji bojowej, replika Glock 17 Deluxe ma metalowy zamek oraz polimerowy szkielet. Zamek pistoletu wykonano z aluminium na precyzyjnych obrabiarkach CNC, dzięki czemu ciężar repliki jest zbliżony do broni.

W przedniej części szkieletu znajduje się krótka szyna montażowa Picatinny pozwalająca na wykorzystywanie dodatkowych akcesoriów strzeleckich np. laserowego wskaźnika celu lub latarki.

Na zamku i szkielecie naniesiono licencjonowane oznaczenia firmy Glock, oraz numer seryjny pistoletu.

Ruchome elementy (zatrzask magazynka, dźwignia zrzutu zamka, spust z bezpiecznikiem), obsługa manualna oraz częściowe rozkładanie repliki są identyczne z prawdziwym Glockiem 17.

Wymiary repliki są zgodna z oryginałem, dlatego do przenoszenia pistoletu można używać standardowych kabur do broni palnej tj. Safariland lub Blackhawk.

Mocny odrzut

Replika strzela kulkami 6 mm, które ładujemy do metalowego magazynka wysuwanego z rękojeści. W magazynku montujemy również 12 g kapsuła CO2. Instalacja kapsuły jest prosta i szybka.

Za pomocą klucza imbusowego wykręcamy śrubę, wkładamy kapsułę i dokręcamy śrubę do wyczuwalnego oporu. Taka forma zasilania pozwoliła na zastosowanie mocnego systemu blow-back, który odpowiedzialny jest za realistyczny odrzut zamka po strzale.

Silne „kopnięcie” zamka powoduje, że mamy nieodparte wrażenia strzelania z broni palnej. Jedna kapsuła pozwala na oddanie do 60 strzałów z wyrównaną prędkością początkową 300 fps, co stanowi dobry wynik dla repliki z metalowym ruchomym zamkiem.

Ilość oddanych strzałów zależy głównie od temperatury powietrza i dynamika, z jaką strzelamy.

Regulowany system hop-up

W replice zastosowano regulowany system hop-up, odpowiedzialny za celność i zasięg strzału. Regulacja znajduję się pod zamkiem pistoletu, dostęp do niej uzyskujemy po częściowym rozłożeniu repliki.

Mechanizm spustowy

Glock 17 Deluxe posiada mechanizm spustowy DAO z bezpiecznikiem spustowym, który w celu oddania strzału wymusza prawidłowe ułożenia palca na języku spustowym.

Rozwiązanie to jest zaimplementowane z mechanizmu Safe Action wykorzystywanego w serii Glock.

Magazynek ze stopką

Pistolet zasilany jest metalowym magazynkiem o pojemności 25 kulek, który wyposażono w powiększoną stopkę. Nakładka dociąża magazynek, zapewnia lepszy chwyt i przyspiesza proces wymiany.

Przyrządy celownicze

Pistolet wykorzystuje stałe przyrządy celownicze tj. muszkę z białą kropką oraz szczerbinkę z ramką. Kontrastowe oznaczenia przyspieszają zgrywanie przyrządów, pozwalają także na strzelanie przy słabym lub szczątkowym świetle.

Walizka transportowa

W komplecie znajduje się oryginalne pudełko do przenoszenia broni, wyprodukowane przez firmę Glock.

Glock
050-043
7 Przedmioty

Opis

Typ magazynka
mid-cap
Materiał konstrukcji/szkieletu/body
polimer
Typ Blow-Back
GBB (Gas Blow-Back)
Kaliber [mm]
6 mm
Hop-up
jest regulowany
Tryb ognia
ogień pojedynczy
Materiał zamka
metal
Typ zasilania
CO2 12 g

Zobacz także

phone
phone