Pistolet wiatrówka Colt Defender 4,5 mm BB CO2 - 1 - Pistolety Co2
  Pistolet wiatrówka Colt Defender 4,5 mm BB CO2 - 2 - Pistolety Co2
  Pistolet wiatrówka Colt Defender 4,5 mm BB CO2 - 3 - Pistolety Co2
  Pistolet wiatrówka Colt Defender 4,5 mm BB CO2 - 1 - Pistolety Co2
  Pistolet wiatrówka Colt Defender 4,5 mm BB CO2 - 2 - Pistolety Co2
  Pistolet wiatrówka Colt Defender 4,5 mm BB CO2 - 3 - Pistolety Co2

Pistolet wiatrówka Colt Defender 4,5 mm BB CO2

399,00 zł
Brutto

DARMOWA kapsułka na start!

 

 ✭ Kurier 17zł   ✭ Paczkomat 13zł

Colt Defender 4,5 mm BB CO2 – precyzja i funkcjonalność

Realistyczna konstrukcja

Colt Defender 4,5 mm BB CO2 to pneumatyczna replika pistoletu Defender z serii Colt, zaprojektowanego dla amerykańskich służb mundurowych. Wiatrówka ma polimerowy chwyt i metalowy szkielet, co wpływa na jej ciężar wynoszący 724 g. Zewnętrzny bezpiecznik umieszczony jest po prawej stronie szkieletu, a celowanie odbywa się przy użyciu mechanicznych przyrządów celowniczych.

Wysoka funkcjonalność

Wiatrówka jest wyposażona w regulowaną szczerbinę, zintegrowany magazynek, system szybkiej wymiany kapsuły oraz szynę Picatinny do montażu dodatkowych akcesoriów. Kapsuła zasilająca wiatrówkę jest łatwa do wymiany i pozwala na oddanie do 60 równych strzałów z prędkością około 134 m/s. Zintegrowany magazynek pomieści 16 śrutów BB's 4,46 mm. Blokowany podajnik magazynka pozwala na wygodne ładowanie śrutu bezpośrednio z pojemnika.

Skuteczność i dynamika strzelania

Wiatrówka strzela stalowym śrutem BB's, który charakteryzuje się dużą odpornością na odkształcenia pod wpływem nacisku. Wiatrówka posiada krótką szynę Picatinny, umożliwiającą montaż dodatkowych akcesoriów, oraz dynamiczną szybkostrzelność, co sprawia, że jest idealna do rekreacyjnego strzelania do celów reaktywnych, puszek i butelek.

Solidna konstrukcja i wysoka jakość wykonania

Wiatrówka jest wykonana w całości z metalu (poza okładzinami chwytu), co wpływa na jej trwałość i solidność. Wiatrówka posiada mechanizm spustowy DAO (double action only), pozwalający na strzelanie wyłącznie z wykorzystaniem mechanizmu samonapinania. Colt Defender 4,5 mm BB CO2 to wiatrówka, która z pewnością zainteresuje zarówno początkujących, jak i zaawansowanych miłośników strzelectwa. Charakteryzuje się wysoką precyzją, funkcjonalnością oraz skutecznością i dynamiką strzelania.

Opracowanie: AirGun.pl Wiatrówki o energii poniżej 17J bez zezwolenia dostępne jedynie dla osób pełnoletnich. Dokonując zakupu potwierdzasz swoją pełnoletność.

Colt
023-002
25 Przedmioty

Opis

Typ szyny
22 mm (weaver), 22 mm (picatinny)
Kaliber [mm]
4,46
Typ śrutu
BB
Typ zasilania
CO2 12 g
Materiał obudowy
metal
Klasa celności
rekreacyjna
Typ zabezpieczenia
bezpiecznik manualny
Okres gwarancyjny
24 miesiące
➤ Kaliber
4,5 mm / .177
➤ Typ napędu
Co2
➤ Tryb ognia
Semi Auto - samopowtarzalne

Zobacz także

phone
phone