Pistolet wiatrówka Borner TT-X 4,5 mm - 1 - Pistolety Co2

Pistolet wiatrówka Borner TT-X 4,5 mm

189,00 zł
Brutto

DARMOWA kapsułka na start!

 

 ✭ Kurier 17zł   ✭ Paczkomat 13zł

Borner TT-X - wiatrówka CO2 inspirowana legendą

Nowoczesna replika zabytkowego pistoletu

Borner TT-X 4,5 mm to wiatrówka na CO2, która swoją konstrukcją nawiązuje do legendarnego pistoletu Tokariewa używanego podczas II wojny światowej. Wiatrówka jest dostępna w przystępnej cenie i wyróżnia się solidnym wykonaniem oraz dużą mocą strzałów.

Konstrukcja wiatrówki

Pistolet ma lekką konstrukcję, wykonaną z wytrzymałego polimeru o matowym wykończeniu. Lufa oraz drobne elementy wewnętrzne są metalowe. Taka budowa powoduje, że z wiatrówki mogą komfortowo strzelać młodsi użytkownicy oraz panie.

Wysoka energia strzałów

Wiatrówka zasilana jest za pośrednictwem 12 g kapsuły CO2. Sprężony dwutlenek węgla zapewnia dużą prędkość początkową nawet do 120 m/s, umożliwiając celne strzelanie na dystansie około 15-20 m. Instalacja kapsuły jest prosta i szybka.

Przydatne funkcje

Wiatrówka posiada metalowy magazynek o pojemności 18 kulek oraz niskoprofilowe przyrządy celownicze o stałej nastawie. Donośnik magazynka można zablokować w dolnym położeniu, dzięki czemu stalowe kulki można ładować metodą grawitacyjną bezpośrednio z pojemnika.

Mechanizm spustowy Double Action

W wiatrówce zastosowano mechanizm spustowy podwójnego działania (Double Action) z bezpiecznikiem nastawnym umiejscowionym po prawej stronie szkieletu. Dzięki płynnej i dobrze wyczuwalnej pracy spustu z pistoletu można strzelać w sposób dynamiczny i celny jednocześnie.

Dodatkowe informacje

W zależności od temperatury powietrza oraz dynamiki strzelania, jedna kapsuła umożliwia wystrzelenie do 60 kulek BB's z wyrównaną prędkością początkową. Wiatrówka Borner TT-X to doskonały wybór dla początkujących strzelców, a także dla osób, które chcą poznać ten rodzaj broni od strony praktycznej. Wiatrówka zaspokoi oczekiwania zarówno miłośników historii broni, jak i współczesnych rozwiązań technicznych.

Opracowanie: AirGun.pl
Wiatrówki o energii poniżej 17J bez zezwolenia dostępne jedynie dla osób pełnoletnich. Dokonując zakupu potwierdzasz swoją pełnoletność.

Borner
281-004
52 Przedmioty

Opis

Typ zasilania
CO2 12 g
Wymagane zezwolenie?
nie
Klasa celności
rekreacyjna
Typ śrutu
BB
Typ zabezpieczenia
bezpiecznik nastawny
Materiał obudowy
polimer
Kaliber [mm]
4,5
Typ spustu
DA (Double Action - podwójnego działania)
Magazynek
jest
Ilość bezpieczników
1
➤ Kaliber
4,5 mm / .177
➤ Typ napędu
Co2
➤ Tryb ognia
Semi Auto - samopowtarzalne

Zobacz także

phone
phone