Pistolet wiatrówka Beretta M92 FS nikiel 4,5 mm Diabolo CO2 - 1 - Pistolety Co2
  Pistolet wiatrówka Beretta M92 FS nikiel 4,5 mm Diabolo CO2 - 2 - Pistolety Co2
  Pistolet wiatrówka Beretta M92 FS nikiel 4,5 mm Diabolo CO2 - 1 - Pistolety Co2
  Pistolet wiatrówka Beretta M92 FS nikiel 4,5 mm Diabolo CO2 - 2 - Pistolety Co2

Pistolet wiatrówka Beretta M92 FS nikiel 4,5 mm Diabolo CO2

1 199,00 zł
Brutto

DARMOWA kapsułka na start!

 

 ✭ Kurier 17zł   ✭ Paczkomat 13zł

Beretta M92 FS 4,5 mm Diabolo CO2 – doskonała wiatrówka z metalową konstrukcją

Beretta M92 FS nickel 4,5 mm Diabolo CO2 to nie tylko doskonale wykonana, ale także bardzo efektowna wiatrówka, która wyróżnia się metalową konstrukcją oraz licencjonowanymi oznaczeniami producenta. Wiatrówka jest wyposażona w gwintowaną lufę, mechanizm spustowy SA/DA oraz obustronny bezpiecznik. Rękojeść wiatrówki ma teksturowane okładziny o identycznym wzorze, jakie stosowane są w broni palnej.

Realistyczne Odwzorowanie

Wiatrówka Beretta M92 FS nickel 4,5 mm Diabolo CO2 została wykonana w całości z metalu, co zapewnia solidność i komfort użytkowania. Zamek wiatrówki jest frezowany, a wszystkie detale są odwzorowane z kultowej Beretty M92. Wysoką jakość konstrukcji podkreśla również dwustronny bezpiecznik skrzydełkowy, który umożliwia wygodną obsługę strzelcom prawo i leworęcznym. Na muszce i szczerbinie naniesiono białe kropki, ułatwiające szybkie zgrywanie przyrządów na celu.

Wysokiej jakości sportowa lufa

W wiatrówce zastosowano gwintowaną lufę, która umożliwia wykorzystanie standardowego śrutu diabolo, cechującego się wysoką prędkością początkową oraz precyzją. Magazynek bębnowy, montowany w górnej części zamka, mieści 8 sztuk śrutu diabolo.

Napęd Co2

Beretta M92 FS zasilana jest 12 g kapsułą CO2, umieszczoną w rękojeści po uprzednim zdjęciu drewnianej okładziny. Montaż i wymiana kapsuły są bardzo proste i wymagają jedynie umieszczenia naboju w chwycie oraz dokręcenia śruby. Prędkość początkowa wystrzelonego śrutu wynosi ok. 130 m/s, co przekłada się na celny zasięg w granicach 30 m.

Spust dzałający w trybach SA/DA

Mechanizm spustowy działa w trybach SA/DA, co umożliwia oddawanie bardziej precyzyjnych strzałów po ręcznym odciągnięciu kurka lub strzelanie dynamiczne z wykorzystaniem samonapinacza.

Opracowanie: AirGun.pl Wiatrówki o energii poniżej 17J bez zezwolenia dostępne jedynie dla osób pełnoletnich. Dokonując zakupu potwierdzasz pełnoletniosć

Beretta
011-010
10 Przedmioty

Opis

Klasa celności
precyzyjna
Ilość bezpieczników
1
Typ zasilania
CO2
Okres gwarancyjny
24 miesiące
Kaliber [mm]
4,5
Typ śrutu
diabolo
Typ zabezpieczenia
bezpiecznik manualny
Elementy zestawu wiatrówki
walizka, magazynek × 2
➤ Kaliber
4,5 mm / .177
➤ Typ napędu
Co2
➤ Tryb ognia
Semi Auto - samopowtarzalne

Zobacz także

phone
phone