Pistolet wiatrówka Walther Nighthawk 4,5 mm diabolo CO2 - 1 - Pistolety Co2
  Pistolet wiatrówka Walther Nighthawk 4,5 mm diabolo CO2 - 2 - Pistolety Co2
  Pistolet wiatrówka Walther Nighthawk 4,5 mm diabolo CO2 - 1 - Pistolety Co2
  Pistolet wiatrówka Walther Nighthawk 4,5 mm diabolo CO2 - 2 - Pistolety Co2

Pistolet wiatrówka Walther Nighthawk 4,5 mm diabolo CO2

1 149,00 zł
Brutto

DARMOWA kapsułka na start!

 

 ✭ Kurier 17zł   ✭ Paczkomat 13zł

Walther Nighthawk 4,5 mm diabolo CO2 – celna wiatrówka z kolimatorem

Precyzyjna replika palnego pierwowzoru

Walther Nighthawk 4,5 mm diabolo CO2 to doskonale spasowana wiatrówka z gwintowaną lufą, zasilana kapsułą CO2, wyposażona w kolimator Top Point, atrapę kompensatora oraz rękojeść z wymiennymi nakładkami. Pistolet jest wierną repliką niemieckiego pistoletu bezkurkowego Walther P99, który jest także podstawowym pistoletem polskiej Policji. Konstrukcja wiatrówki składa się z ciężkiego metalowego zamka oraz polimerowego szkieletu, który nawiązuje do budowy oryginału.

Celny pistolet

Dzięki zastosowaniu gwintowanej lufy, wiatrówka Walther Nighthawk 4,5 mm diabolo CO2 świetnie nadaje się do precyzyjnego strzelania tarczowego oraz dynamicznego. Śrut diabolo 4,5 mm jest ładowany do rotacyjnego 8-strzałowego magazynka montowanego w zamku. Mechanizm spustowy DAO (double action only) umożliwia strzelanie wyłącznie z wykorzystaniem samonapinania, co jest idealnym rozwiązaniem dla początkujących w strzelectwie pneumatycznym.

Łatwe celowanie

Wraz z wiatrówką otrzymujemy celownik kolimatorowy Walther Top Point, który pozwala na znacznie prostsze i szybsze strzelanie niż mechaniczne przyrządy celownicze. Czerwona kropka o wielkości 4 MOA posiada aż 11 poziomów jasności, umożliwiając dopasowanie natężenia plamki do panujących warunków oświetleniowych.

Samopowtarzalny tryb ognia

Wiatrówka zasilana jest 12 g kapsułą CO2, która nadaje wystrzelonym śrutom diabolo prędkość do 110 m/s oraz umożliwia celne strzelanie na dystansie około 20 m. Dobrej jakości nabój CO2 pozwala na oddanie około 60 wyrównanych strzałów.

Sportowy pistolet - nie tylko z wygądu 

Wiatrówka Walther Nighthawk 4,5 mm diabolo CO2 wyróżnia się sportowym stylem oraz odkręcaną atrapą kompensatora, która nadaje mu efektownego wyglądu. Kompensator montowany jest dokręcany do zewnętrznego gwintu lufy, dlatego w razie potrzeby można go w łatwy i szybki sposób zdemontować.

Opracowanie: AirGun.pl Wiatrówki o energii poniżej 17J bez zezwolenia dostępne jedynie dla osób pełnoletnich. Dokonując zakupu potwierdzasz swoją pełnoletność.

Walther
125-128
9 Przedmioty

Opis

Typ zasilania
CO2 12 g
Okres gwarancyjny
24 miesiące
Materiał obudowy
wysokiej jakości tworzywo sztuczne
Typ spustu
SA (single action - pojedynczego działania)
Typ śrutu
BB
Elementy zestawu wiatrówki
magazynek × 2, walizka
Producent
Umarex, Niemcy
Odrzut
brak
Klasa celności
precyzyjna
➤ Kaliber
4,5 mm / .177
➤ Typ napędu
Co2
➤ Tryb ognia
Semi Auto - samopowtarzalne

Zobacz także

phone
phone