Pistolet wiatrówka Walther CP88 Competition 4,5 mm Diabolo CO2 - 1 - Pistolety Co2

Pistolet wiatrówka Walther CP88 Competition 4,5 mm Diabolo CO2

1 289,00 zł
Brutto

DARMOWA kapsułka na start!

 

 ✭ Kurier 17zł   ✭ Paczkomat 13zł

Walther CP88 Competition 4,5 mm Diabolo CO2 - sportowa wiatrówka

Solidna konstrukcja

Walther CP88 Competition 4,5 mm Diabolo CO2 to sportowa wiatrówka z gwintowaną lufą strzelająca śrutem diabolo, której ciężka konstrukcja została wykonana w większości z metalu, a jedynie okładziny rękojeści z polimeru. Wiatrówka jest bardzo dobrze spasowana i wykończona, a podobnie jak w oryginale, posiada obustronny bezpiecznik oraz wszechstronny mechanizm spustowy SA/DA. Okładziny rękojeści mają antypoślizgowe teksturowanie oraz pionowe rowki, co zapewnia pewny i wygodny chwyt.

Precyzyjny celownik

Wiatrówka wyposażona jest w klasyczne przyrządy celownicze o stałym ustawieniu, idealne do strzelania precyzyjnego oraz nauki strzelania. Dodatkowo, Walther CP88 Competition 4,5 mm Diabolo CO2 został wyposażony w dłuższą lufę o długości 5,5 cala oraz efektowny kompensator, co zapewnia jeszcze większą celność i nadaje wiatrówce sportowego charakteru.

Automatyczne przeładowanie

Wiatrówka zasilana jest kapsułą CO2 12 g, którą montuje się w rękojeści. Sprężony dwutlenek węgla nadaje wystrzelonym śrutom diabolo prędkość do 130 m/s oraz umożliwia celne strzelanie na dystansie około 25 m. Wiatrówka jest zdolna do oddania około 60 wyrównanych strzałów przy dobrej jakości nabojach CO2. Należy jednak pamiętać, że ilość strzałów jest uzależniona od temperatury powietrza, dynamiki strzelania oraz właściwej konserwacji wiatrówki.

Precyzyjne strzelanie

Dzięki zastosowaniu długiej gwintowanej lufy 5,5 cala, wiatrówka jest idealna do precyzyjnego strzelania tarczowego z klasycznym śrutem diabolo 4,5 mm. Śrut ładowany jest do rotacyjnego 8-strzałowego magazynka umieszczonego w zamku pistoletu.

Mechanizm spustowy SA/DA

Walther CP88 Competition 4,5 mm Diabolo CO2 jest wyposażona w mechanizm spustowy SA/DA (single action/double action). To znaczy, że użytkownik może strzelać z samonapinania lub z odciągniętym kurkiem. Dzięki temu można dopasować sposób strzelania do indywidualnych potrzeb. Mechanizm spustowy można zablokować za pomocą obustronnego bezpiecznika zewnętrznego.

Opracowanie: AirGun.pl Wiatrówki o energii poniżej 17J bez zezwolenia dostępne jedynie dla osób pełnoletnich. Dokonując zakupu potwierdzasz swoją pełnoletność.

Walther
125-127
10 Przedmioty

Opis

Okres gwarancyjny
24 miesiące
Materiał obudowy
metal
Odrzut
brak
Klasa celności
precyzyjna
Typ zasilania
CO2 12 g
Producent
Umarex, Niemcy
Materiał okładzin
tworzywo sztuczne
Kaliber [mm]
4,5
Typ spustu
DA/SA (double action/single action - podwójnego/pojedynczego działania)
Typ śrutu
diabolo
➤ Kaliber
4,5 mm / .177
➤ Typ napędu
Co2
➤ Tryb ognia
Semi Auto - samopowtarzalne

Zobacz także

phone
phone