Pistolet wiatrówka Walther CP99 4,5 mm Diabolo CO2 - 1 - INNE
  Pistolet wiatrówka Walther CP99 4,5 mm Diabolo CO2 - 2 - INNE
  Pistolet wiatrówka Walther CP99 4,5 mm Diabolo CO2 - 3 - INNE
  Pistolet wiatrówka Walther CP99 4,5 mm Diabolo CO2 - 1 - INNE
  Pistolet wiatrówka Walther CP99 4,5 mm Diabolo CO2 - 2 - INNE
  Pistolet wiatrówka Walther CP99 4,5 mm Diabolo CO2 - 3 - INNE

Pistolet wiatrówka Walther CP99 4,5 mm Diabolo CO2

749,00 zł
Brutto

DARMOWA kapsułka na start!

 

 ✭ Kurier 17zł   ✭ Paczkomat 13zł

Opis Walther CP99 4,5 mm Diabolo CO2

Walther CP99 4,5 mm Diabolo CO2 to nowoczesna wiatrówka z gwintowaną lufą strzelająca śrutem diabolo. Wiatrówka jest wyposażona w funkcję decocker, bezpiecznik nastawny i rękojeść z wymiennymi okładzinami.

Wierna replika pistoletu Walther P99

Wiatrówka Walther CP99 4,5 mm Diabolo CO2 jest dokładną repliką pneumatyczną niemieckiego pistoletu bez kurka - Walther P99, który jest także podstawową bronią używaną przez polską Policję.

Doskonała konstrukcja

Wiatrówka cechuje się doskonałym spasowaniem i wykończeniem konstrukcji, w której ciężki metalowy zamek z możliwością przeładowania, połączony jest z polimerowym szkieletem nawiązującym do budowy oryginału. W związku z tym, Walther CP99 4,5 mm Diabolo CO2 posiada obustronną dźwignię zatrzasku magazynka, szkielet z szyną akcesoryjną i działający decocker.

Wymienny chwyt i doskonałe spasowanie

Wiatrówka posiada profilowaną rękojeść z wycięciami na palce oraz antypoślizgowe teksturowanie, które jest identyczne z fakturą okładzin broni palnej. Wielkość chwytu można dostosować do anatomii strzelca, dzięki zastosowaniu wymiennych nakładek rękojeści. Walther CP99 4,5 mm Diabolo CO2 bardzo dobrze i komfortowo leży w niemal każdej dłoni.

Klasyczne przyrządy celownicze

Wiatrówka posiada klasyczne przyrządy celownicze o stałym ustawieniu, które są zalecane do strzelania precyzyjnego oraz nauki strzelania.

Licencjonowane oznaczenia producenta

Na wiatrówce naniesiono licencjonowane oznaczenia producenta Walther, co z pewnością ucieszy wszystkich pasjonatów broni i militariów.

Zasilanie

Wiatrówka zasilana jest 12 g kapsułą CO2, montowaną w metalowym magazynku. Dwutlenek węgla nadaje wystrzelonym śrutom diabolo prędkość do 110 m/s oraz umożliwia celne strzelanie na dystansie około 20 m. Dobrej jakości nabój CO2 pozwala na oddanie około 60 wyrównanych strzałów. Ilość strzałów jest także zależna od temperatury powietrza

Opracowanie: AirGun.pl Wiatrówki o energii poniżej 17J bez zezwolenia dostępne jedynie dla osób pełnoletnich. Dokonując zakupu potwierdzasz swoją pełnoletność.

Walther
125-035
13 Przedmioty

Opis

Odrzut
mały (do 10 J)
Kaliber [mm]
4,5
Typ śrutu
diabolo
Okres gwarancyjny
24 miesiące
Materiał obudowy
wysokiej jakości tworzywo sztuczne
Klasa celności
rekreacyjna
Typ zasilania
CO2 12 g
Producent
Umarex, Niemcy
➤ Kaliber
4,5 mm / .177
➤ Typ napędu
Co2
➤ Tryb ognia
Semi Auto - samopowtarzalne

Zobacz także

phone
phone