Magazynek Speed-Shot 5,5 mm - 1 - Magazynki
 Magazynek Speed-Shot 5,5 mm - 2 - Magazynki
 Magazynek Speed-Shot 5,5 mm - 3 - Magazynki
 Magazynek Speed-Shot 5,5 mm - 4 - Magazynki
 Magazynek Speed-Shot 5,5 mm - 1 - Magazynki
 Magazynek Speed-Shot 5,5 mm - 2 - Magazynki
 Magazynek Speed-Shot 5,5 mm - 3 - Magazynki
 Magazynek Speed-Shot 5,5 mm - 4 - Magazynki

Magazynek Speed-Shot 5,5 mm

59,90 zł
Brutto
Ostatnie sztuki w magazynie

 

 ✭ Kurier 17zł   ✭ Paczkomat 13zł

Speed-Shot 5,5 mm to elastyczna ładownica na 8 sztuk śrutu diabolo, dzięki której możemy szybciej i wygodniej strzelać z wiatrówki jednostrzałowej.

Szybciej i wygodniej

Magazynek Speed-shot ma modułową konstrukcję, odporną na uszkodzenia i warunki atmosferyczne. Magazynek składa się z dwóch elementów: aluminiowej bazy naklejanej na korpus wiatrówki oraz elastycznej ładownicy. Zastosowanie Speed-Shot ułatwia i przyspiesza ładowanie śrutu do wiatrówki jednostrzałowej, ponieważ śrut jest zawsze pod ręką. Zalety tego rozwiązania najbardziej docenimy podczas strzelania w plenerze, kiedy nie mamy warunków na stworzenie wygodnego stanowiska. Ładownica mieści 8 śrutów diabolo umieszczanych w wygodnie usytuowanych otworach. Wielkość otworów została starannie dopasowana do kalibru śrutu, dzięki czemu nie ulega deformacji podczas ładowania.

Jak zamontować Speed-shot?

Montaż zestawu jest prosty i nie wymaga żadnych narzędzi. Wystarczy odtłuścić powierzchnię za pomocą dołączonej ściereczki z alkoholem, przykleić bazą montażową we wcześniej wybranym miejscu i mocno docisnąć. W zależności od budowy karabinka ładownicę można mocować na bocznej ściance (nad mechanizmem spustowym) lub w przedniej części łoża, czyli bezpośrednim sąsiedztwie komory śrutu. Użytkownik może zmienić lokalizację ładownicy, wymaga to jednak usunięcia taśmy (najlepiej za pomocą żyłki) oraz zastosowania nowej taśmy dwustronnej.

W zestawie:

 • 2 magazynki o pojemności 8 śrutów diabolo,
 • aluminiowa baza montażowa z mocną taśmą dwustronną 3M,
 • ściereczka nasączona alkoholem,
 • instrukcja montażu.
Speed-Shot
605-001
2 Przedmioty

Opis

Typ śrutu
diabolo
Kaliber [mm]
5,5
Materiał magazynka
polimer, metal
phone
phone