Wiatrówka Ruger Air Scout Rancher Kit 4,5 mm sprężynowa - 1 - Karabinki sprężynowe
  Wiatrówka Ruger Air Scout Rancher Kit 4,5 mm sprężynowa - 2 - Karabinki sprężynowe
  Wiatrówka Ruger Air Scout Rancher Kit 4,5 mm sprężynowa - 1 - Karabinki sprężynowe
  Wiatrówka Ruger Air Scout Rancher Kit 4,5 mm sprężynowa - 2 - Karabinki sprężynowe

Wiatrówka Ruger Air Scout Rancher Kit 4,5 mm sprężynowa

1 049,00 zł
Brutto

 

 ✭ Kurier 17zł   ✭ Paczkomat 13zł

Ruger Air Scout Rancher Kit 4,5 mm - elegancki karabinek pneumatyczny

Klasyka w nowoczesnym wydaniu

Ruger Air Scout Rancher Kit 4,5 mm to karabinek pneumatyczny, który wyróżnia się nie tylko wysoką jakością wykonania, ale również elegancką drewnianą osadą i przyjazną obsługą. Kolba z symetryczną baką typu Monte Carlo pozwala na wygodne złożenie do strzału, a także użytkowanie optyki z wyższym montażem.

Niezawodny napęd sprężynowy

W karabinku zastosowano popularny napęd sprężynowo-tłokowy, który zapewnia niezawodność i łatwą obsługę. Ruger Air Scout Rancher strzela śrutem diabolo w kalibrze 4,5 mm, ładowanym bezpośrednio do lufy. Lufa zakończona jest polimerową atrapą tłumika, która pełni funkcję podstawy muszki, oraz chwytu ułatwiającego napinanie sprężyny.

Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu

W strzelectwie najważniejsze jest bezpieczeństwo, dlatego po naciągnięciu sprężyny („złamaniu lufy”) następuje automatyczne włączenie bezpiecznika, który uniemożliwia oddanie niekontrolowanego strzału. Przed oddaniem strzału należy każdorazowo wyłączyć bezpiecznik, który został dogodnie umiejscowiony z tyłu komory tłoka.

Celowanie z precyzją

Karabinek został wyposażony w światłowodowe przyrządy celownicze tj. tunelową muszkę oraz regulowaną w pionie i poziomie szczerbinkę. Światłowody pręciki o kontrastowej (zielono-czerwonej) kolorystyce, znacznie przyspieszają zgrywanie muszki i szczerbinki. Na 11 mm szynie możemy zamontować znajdujący się w zestawie celownik optyczny 4×32 (pierścienie w komplecie).

Podsumowanie

Ruger Air Scout Rancher Kit 4,5 mm to rekreacyjny karabinek pneumatyczny, który łączy w sobie klasykę i nowoczesność. Elegancka drewniana osada, niwelująca odrzut gumowa stopka oraz światłowodowe przyrządy celownicze, to tylko niektóre z zalet tego modelu. Ruger Air Scout Rancher to karabinek dla osób, które cenią sobie precyzję, bezpieczeństwo i wygodę użytkowania.

Opracowanie: AirGun.pl
Wiatrówki o energii poniżej 17J bez zezwolenia dostępne jedynie dla osób pełnoletnich. Dokonując zakupu potwierdzasz swoją pełnoletność.

Ruger
099-031
3 Przedmioty

Opis

Klasa celności
rekreacyjna
Odrzut
mały (do 10 J)
Typ śrutu
diabolo
Typ szyny
11 mm (dovetail)
Ilość bezpieczników
1
Typ zasilania
sprężynowy
Kaliber [mm]
4,5
Wymagane zezwolenie?
nie
Możliwość zamontowania
celownik optyczny
Typ naciągu
klasyczny - łamany
Wykończenie kolby/osady
polimer
Typ zabezpieczenia
bezpiecznik automatyczny
Ilość szyn montażowych
1
Producent
Umarex, Niemcy
➤ Materiał kolby
Drewno
➤ Typ kolby
Klasyczna
➤ Kaliber
4,5 mm / .177
➤ Typ napędu
Sprężyna
phone
phone