Wiatrówka Walther Lever Action Black 4,5 mm CO2 - 1 - Karabinki Co2
  Wiatrówka Walther Lever Action Black 4,5 mm CO2 - 2 - Karabinki Co2
  Wiatrówka Walther Lever Action Black 4,5 mm CO2 - 1 - Karabinki Co2
  Wiatrówka Walther Lever Action Black 4,5 mm CO2 - 2 - Karabinki Co2

Wiatrówka Walther Lever Action Black 4,5 mm CO2

1 959,00 zł
Brutto

 

 ✭ Kurier 17zł   ✭ Paczkomat 13zł

Wiatrówka Walther Lever Action Black 4,5 mm CO2 - replika karabinka Winchester

Wiatrówki to popularna forma rekreacji i pasji wielu osób, które cenią sobie tradycję oraz nowoczesne technologie. Wśród miłośników broni historycznej i replik zwykle cieszą się dużym zainteresowaniem modele pneumatyczne, takie jak wiatrówka Walther Lever Action Black 4,5 mm CO2.

Dane wiatrówki

Wiatrówka Walther Lever Action Black 4,5 mm CO2 to karabinek zasilany 88-gramową kapsułą CO2, pozwalającą na oddanie nawet 350 strzałów bez utraty energii. W magazynku mieści się 8 sztuk śrutu. Do produkcji wiatrówki zastosowano dwie jakościowe materiały: metal oraz drewno bukowe, które zostały wykorzystane do budowy czółenka i kolby. Dzięki temu połączeniu wiatrówka prezentuje się bardzo atrakcyjnie wizualnie. Karabinek nawiązuje do klasycznej broni z Dzikiego Zachodu, Winchester, z zamkiem dwutaktowym i przeładowywaniem za pomocą dolnej dźwigni.

Rekreacyjna klasa celności

Wiatrówka Walther Lever Action Black 4,5 mm CO2 to idealny wybór dla kolekcjonerów i pasjonatów broni historycznej. Dzięki swojej historycznej stylistyce z pewnością przyciągnie uwagę miłośników strzelectwa, a jednocześnie jest bardzo celna i prosta w obsłudze. Karabinek nie posiada odrzutu, co znacznie ułatwia celowanie. Z kolei proces przeładowania jest identyczny jak w Winchesterze, dzięki czemu użytkowanie wiatrówki jest bardzo intuicyjne. Karabinek wykorzystuje stałe przyrządy celownicze, a jego energia kinetyczna nie przekracza 17 J.

Podsumowanie

Wiatrówka Walther Lever Action Black 4,5 mm CO2 to idealny wybór dla pasjonatów broni historycznej, a także osób ceniących sobie tradycję i nowoczesne technologie. Dzięki swojej atrakcyjnej stylistyce i prostej obsłudze jest bardzo popularnym modelem wśród miłośników strzelectwa.

Opracowanie: AirGun.pl
Wiatrówki o energii poniżej 17J bez zezwolenia dostępne jedynie dla osób pełnoletnich. Dokonując zakupu potwierdzasz swoją pełnoletność.

Walther
125-120
6 Przedmioty

Opis

Klasa celności
rekreacyjna
Wykończenie kolby/osady
drewno
Okres gwarancyjny
24 miesiące
Odrzut
brak
Kaliber [mm]
4,5
Typ śrutu
diabolo
Typ zasilania
CO2 88 g
Producent
Umarex, Niemcy
➤ Materiał kolby
Drewno
➤ Typ kolby
Klasyczna
➤ Kaliber
4,5 mm / .177
➤ Typ napędu
Co2
phone
phone