Wiatrówka Legends Cowboy Rifle 4,5 mm srebrna - 1 - Karabinki Co2
  Wiatrówka Legends Cowboy Rifle 4,5 mm srebrna - 2 - Karabinki Co2
  Wiatrówka Legends Cowboy Rifle 4,5 mm srebrna - 3 - Karabinki Co2
  Wiatrówka Legends Cowboy Rifle 4,5 mm srebrna - 1 - Karabinki Co2
  Wiatrówka Legends Cowboy Rifle 4,5 mm srebrna - 2 - Karabinki Co2
  Wiatrówka Legends Cowboy Rifle 4,5 mm srebrna - 3 - Karabinki Co2

Wiatrówka Legends Cowboy Rifle 4,5 mm srebrna

899,00 zł
Brutto

 

 ✭ Kurier 17zł   ✭ Paczkomat 13zł

Legends Cowboy Rifle - westernowa wiatrówka CO2

Kto z nas kiedyś nie marzył, żeby zostać kowbojem? Dzięki Legends Cowboy Rifle 4,5 mm możemy przez chwilę poczuć się jak filmowy bohater westernu i cieszyć, ze strzelania z repliki broni, która zmieniła historię Dzikiego Zachodu.

Budowa i zasilanie

Wiatrówka Legends Cowboy Rifle łączy w sobie nowoczesną technologię z historycznym klimatem karabinu Winchestera. Karabinek wykonany jest głównie z metalu, a jedynie kolba oraz chwyt są z polimeru imitującego drewno. Klasyczny charakter karabinka podkreśla srebrne wykończenie komory zamka.

Legends Cowboy Rifle zasilany jest dwutlenkiem węgla pochodzącym z 2 kapsuł CO2 o pojemności 12 g. Naboje CO2 montowane są w pod stopką kolby. Montaż kapsuł ułatwia klucz imbusowy zamocowany na stałe od wewnętrznej strony stopki.

Ładowanie i mechaniczne przyrządy celownicze

Karabinek ma realistyczny system przeładowania, naśladujący mechanizm prawdziwego Winchestera. W odróżnieniu od klasycznych wiatrówek, w Legends Cowboy Rifle zastosowano mosiężne atrapy nabojów, w które umieszczamy śrut BB's. Tak przygotowane „naboje” ładujemy przez boczne okno komory zamka do magazynka rurowego.

W karabinku zastosowano epokowe przyrządy celownicze w postaci regulowanej szczerbiny oraz stałej muszki koralikiem. Bezpiecznik karabinka znajduje się z tyłu komory zamkowej i pozwala na zablokowanie mechanizmu spustowego podczas przenoszenia lub poruszania się z wiatrówką.

Łączna moc i celność

Wystrzelony śrut osiąga wysoką prędkość początkową do 180 m/s, co pozwala na celne strzelanie na dystansie do 30 m. Karabinek oferuje również realistyczne efekty przeładowania i wyrzutu łuski po każdym strzale.

Legends Cowboy Rifle to nie tylko świetna zabawa, ale również doskonały sposób na relaks i poprawę umiejętności strzeleckich.

Opracowanie: AirGun.pl Wiatrówki o energii poniżej 17J bez zezwolenia dostępne jedynie dla osób pełnoletnich. Dokonując zakupu potwierdzasz swoją pełnoletność.

Legends
204-019
10 Przedmioty

Opis

Wymagane zezwolenie?
nie
Magazynek
jest
Wykończenie kolby/osady
polimer
Typ zabezpieczenia
bezpiecznik nastawny
Producent
Umarex, Niemcy
Klasa celności
rekreacyjna
Typ śrutu
BB
Ilość bezpieczników
1
Typ zasilania
CO2 12 g
Kaliber [mm]
4,46
Kolor
brązowy, srebrny
➤ Materiał kolby
Syntetyk
➤ Typ kolby
Klasyczna
➤ Kaliber
4,5 mm / .177
➤ Typ napędu
Co2
phone
phone