Wiatrówka Umarex 850 M2 XT Kit 4,5 mm z kompensatorem - 1 - Karabinki Co2

Wiatrówka Umarex 850 M2 XT Kit 4,5 mm z kompensatorem

2 069,00 zł
Brutto

 

 ✭ Kurier 17zł   ✭ Paczkomat 13zł

Wiatrówka Umarex 850 M2 XT Kit 4,5 mm – doskonały zestaw dla każdego strzelca

Szukasz nowoczesnego karabinka o wysokiej precyzji i szybkostrzelności? Postaw na Umarex 850 M2 XT Kit 4,5 mm z kompensatorem. To udoskonalona wersja bardzo popularnego modelu, który zyskał już wielu zadowolonych użytkowników. W zestawie znajdziesz nie tylko wiatrówkę, ale również kompensator, dwójnóg i celownik optyczny.

Nowoczesny design i solidne wykonanie

Karabinek Umarex 850 M2 XT został wykonany z solidnego polimeru z wzmocnieniem włóknem szklanym. Dzięki temu jest on lekki, ale jednocześnie bardzo wytrzymały. Łoże i chwyt pistoletowy posiadają ryflowanie, które zwiększa przyczepność i komfort użytkowania. Kolba została wyposażona w regulowaną bakę policzkową oraz gumową wentylowaną stopkę, zapewniającą stabilny punkt oparcia.

Wysoka szybkostrzelność i precyzja

Karabinek Umarex 850 M2 XT zasilany jest kapsułą CO2 88 g, która pozwala na oddanie około 220 strzałów. Wiatrówka cechuje się dużą szybkostrzelnością dzięki aluminiowemu magazynkowi o pojemności 8 śrutów oraz 4 taktowemu zamkowi. Automatyczny bezpiecznik aktywuje się podczas przeładowania, co zwiększa bezpieczeństwo użytkowania. Wylot lufy został wyposażony w gwint zewnętrzny 1/2" UNF, który pozwala na montaż znajdującego się w zestawie kompensatora. Dzięki temu konstrukcja zapewnia wydajne odprowadzanie gazów, co wpływa na zmniejszenie odrzutu i poprawę celności.

Świetne przyrządy celownicze i dodatki

Wiatrówka Umarex 850 M2 XT została wyposażona w światłowodowe przyrządy celownicze: tunelową muszkę oraz regulowaną w pionie i poziomie szczerbinkę. Światłowody o kontrastowej kolorystyce znacznie ułatwiają zgrywanie muszki i szczerbinki, a także umożliwiają strzelanie w słabym lub szczątkowym oświetleniu. W zestawie znajdziesz również regulowany dwójnóg, tłumik oraz celownik optyczny Walther 6 × 42, który możesz zamontować na standardowej szynie 11 mm.

Opracowanie: AirGun.pl
Wiatrówki o energii poniżej 17J bez zezwolenia dostępne jedynie dla osób pełnoletnich. Dokonując zakupu potwierdzasz swoją pełnoletność.

Umarex
121-168
10 Przedmioty

Opis

Kaliber [mm]
4,5
Elementy zestawu wiatrówki
tłumik, dwójnóg, montaż lunety, luneta, paczka śrutu
Magazynek
jest
Producent
Umarex, Niemcy
Typ śrutu
diabolo
Odrzut
brak
Ilość bezpieczników
1
Ilość szyn montażowych
4
Typ zasilania
CO2 88 g
Klasa celności
precyzyjna
Okres gwarancyjny
24 miesiące
Możliwość zamontowania
celownik laserowy, celownik optyczny, latarka, statyw
Wymagane zezwolenie?
nie
Wykończenie kolby/osady
polimer
Typ szyny
22 mm (picatinny), 11 mm (dovetail)
Typ zabezpieczenia
bezpiecznik automatyczny
➤ Materiał kolby
Syntetyk
➤ Typ kolby
Klasyczna
➤ Kaliber
4,5 mm / .177
➤ Typ napędu
Co2
phone
phone