Celownik laserowy Walther Nano Laser I - 1 - Celowniki laserowe

Celownik laserowy Walther Nano Laser I

139,00 zł
Brutto

 

 ✭ Kurier 17zł   ✭ Paczkomat 13zł

Walther Nano Laser I: Szybkie i Precyzyjne Celowanie dla Wiatrówki i Replik ASG

Wytrzymała i Lekka Budowa

Korpus Walther Nano Laser I wykonany jest z lekkiego i wytrzymałego polimeru, dzięki czemu waga wskaźnika wynosi tylko 31 g.

Przyspieszony Proces Oddawania Strzałów

Po zamontowaniu na wiatrówce lub repliki ASG, laserowy wskaźnik celu o dużym zasięgu znacząco przyspiesza proces oddania strzału, eliminując konieczność korzystania z mechanicznych przyrządów celowniczych.

Regulacja Wiązki Lasera

Wskaźnik używa lasera klasy II o długości fali 650 nm. Można regulować wiązkę lasera w pionie i poziomie za pomocą śrub imbusowych, co pozwala na synchronizację plamki z mechanicznymi przyrządami celowniczymi.

Prosty Montaż i Wygodna Obsługa

Włącznik umieszczony z tyłu urządzenia można łatwo obsługiwać palcem wskazującym prawej lub lewej dłoni. Walther Nano Laser I montuje się na szynie Picatinny za pomocą obejmy blokowanej śrubą.

Dodatkowa Szyna Akcesoryjna

Wskaźnik wyposażony jest w szynę akcesoryjną, umożliwiającą montaż dodatkowych elementów, takich jak latarka czy inne strzeleckie gadżety.

Zasilanie Laserowego Wskaźnika

Laser zasilany jest 4 bateriami LR44 1,5 V. Opracowanie: AirGun.pl Wiatrówki o energii poniżej 17J bez zezwolenia dostępne jedynie dla osób pełnoletnich. Dokonując zakupu potwierdzasz swoją pełnoletność.

Walther
125-108
71 Przedmioty

Opis

Zasilanie
LR41 × 4 (w zestawie)
Okres gwarancyjny
24 miesiące

Polecam!!

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie
phone
phone