W tym krótkim zestawieniu przedstawię Ci najmocniejsze pistoletyrewolwery i strzelby  na kule gumowe bez zezwolenia.

Strzelba Umarex  HDX .68
Strzelba HDX

To strzelba typu RAM w kalibrze 17,3mm mieszcząca w rurowym magazynku aż 16 kul. Wygląda i sposób przeładownia jest identyczny jak w ostrych strzechach typu pump action. Unikalną cechą modelu HDX jest zainstalowany na wylocie lufy tłumik płomieni w kształcie korony z ostrymi zębami który może działać jak bagnet.

Broń o największej mocy na gumowe kule pokrywa się z filmowym stereotypem broni do obrony miru domowego albo sprzętem czekającym za każdym barem. Krótka strzelba jako narzędzie ogromnej destrukcji. Lupara HDS .68  czyli kaliber w przeliczeniu na milimetry aż 17,3 mm to monstrualny a zarazem największy dostępny kaliber jest pneumatycznym odpowiednikiem śrutówki dostępnym bez zezwolenia. Sprzęt ten może strzelać różnymi typami amunicji co dodatkowo zwiększa jego walory. Na przykład może strzelać kulami gumowymi, gumowo-metalowymi, stalowymi z sabotem, pieprzowymi i znacznikowymi uv lub z farbą. 
Typowa kula gumowa bez problemu przebija płyty kartonowo-gipsowe a stalowo gumowa nawet dwie!

Sprawdź nasz artykuł o głównych typach sprzętu do samoobrony!

.50  czyli słynne pół cala to ogromny jak na broń krótką kaliber. Słynie z niego między innymi legendarne Desert Eagle.  Hdp wersję pneumatycznej napędzany 12 g kapsuła CO2 również daje bardzo wiele frajdy w rekreacyjnej destrukcji celów reaktywnych a w sytuacji zagrożenia może być skutecznym narzędziem samoobrony.  podobnie jak strzelba HDS ma wiele typów amunicji które możemy dostosować do potrzeb. A oto prezentacja jego możliwości:Rewolwer kojarzy się z nazwą Magnum łac. magnus – wielki/potężny.  taki jest również i HDR 50. Zaletą tego rewolweru niewątpliwie są wymienne bębny możemy posiadać ich kilka załadowanych różnymi typami amunicji i szybko dobrać je do zaistniałej potrzeby. Sprzęt ten posiada również szynę która pozwala zainstalować pod lupą dodatkowy miotacz gazu co pozwala stworzyć z niego kieszonkową linię defensywy nie do przejścia.
Jeśli szukasz klasycznych wiatrówek zajrzyj tu. Mamy wiele modeli przeznaczonych również do bardziej tarczowego strzelania.

AirGun.pl - Militaria i wiatrówki

Jeśli masz jakiekolwiek pytania związane z tekstem to zapraszamy do kontaktu i komentowania.  

Powiązane produkty

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.