Okulary balistyczne SwissEye Nighthawk zielone - 1 - Akcesoria
  Okulary balistyczne SwissEye Nighthawk zielone - 2 - Akcesoria
  Okulary balistyczne SwissEye Nighthawk zielone - 1 - Akcesoria
  Okulary balistyczne SwissEye Nighthawk zielone - 2 - Akcesoria

Okulary balistyczne SwissEye Nighthawk zielone

239,00 zł
Brutto

 

 ✭ Kurier 17zł   ✭ Paczkomat 13zł

SwissEye Nighthawk Coyote to wysokiej jakości okulary balistyczne wykonane z atestowanych materiałów, dedykowane dla służb mundurowych, miłośników militariów, strzelectwa i sportów ekstremalnych.

Nighthawk to najbardziej popularny model okularów strzeleckich w ofercie marki Swiss Eye, zawdzięcza to wykonaniu z wysokiej jakości materiałów, spełnianiu wojskowych standardów oraz efektownemu designowi.

Szybkę okularów pokryto powłoką poliwęglanową, która w dużym stopniu chroni optykę przed zarysowaniem. Na wewnętrznej stronie szybki naniesiono warstwę Antifog, minimalizującą parowanie okularów. Szybki mają wysoką wytrzymałość balistyczną zgodną z normami STANAG 2920 oraz 4296, dlatego są bardzo chętnie wybierane przez żołnierzy, policjantów, strzelców sportowych, oraz graczy airsoftowych.

W zestawie znajdują się 3 wymienne szybki, umożliwiając dopasowanie okularów do warunków oświetleniowych oraz specyfiki działań.

Profilowane, niezwykle wygodne oprawki wykonano z wytrzymałego i przyjemnego w dotyku tworzywa o właściwościach antyalergicznych. Komfort użytkowania podnosi miękki, odpinany nosek, dzięki któremu okulary leżą stabilnie na nosie i nie przemieszczają się nawet podczas gwałtownych ruchów głową.

Smukłe, płaskie  zauszniki z otworami do mocowania taśmy, nie uciskają skroni nawet podczas pracy w ochronnikach słuchu.

462-003
9 Przedmioty

Opis

Klasa ochrony mechanicznej
S
Typ okularów
ochronne, przeciwsłoneczne, strzeleckie
Ochrona przed promieniowaniem
UVC - 400, UVA, UVB
Materiał oprawek
polimer
Klasa optyczna
1
Materiał soczewek
poliwęglan
Elementy zestawu okularów
wymienne szybki x3, worek, etui