Worek turystyczny Robens 35 L wodoodporny - 1 - WIĘCEJ KATEGORII

Worek turystyczny Robens 35 L wodoodporny

119,00 zł
Brutto

 

 ✭ Kurier 17zł   ✭ Paczkomat 13zł

Worek turystyczny Robens 35 L to wodoodporny pokrowiec na wszystkie Twoje ubrania lub inne cenne przedmioty, które powinny unikać wilgoci. 


Budowa


Worek wykonany jest z nylonu 420D, który został dodatkowo wzmocniony powłoką PU, czyli poliuretanem. Powłoka wypełnia wszystkie otwory w materiale i tworzy efekt gładkiego filmu. W ten sposób worek zyskuje właściwości wodoodporne, na poziomie 10000 mm H2O. 

Worek turystyczny Robens 35 L został poddany zgrzewaniu całej powierzchni, co zapobiega zamoczeniu środka worka nawet po przypadkowym wpadnięciu do wody.

Całość zamykana jest solidną klamrą, która chroni zawartość worka przed dostaniem się wody do wnętrza.


Przeznaczenie


Worek Robens 35 L polecany jest na wszelkiego rodzaju wyprawy, podczas których planujemy przebywać w bezpośrednim kontakcie z dużą wilgocią. Świetnie sprawdzi się podczas biwaku, spływu kajakowego, a także wszelkich aktywności związanych ze spędzaniem czasu na świeżym powietrzu.

Worek może być przydatny nawet podczas trekkingu oraz jazdy rowerem, ponieważ skutecznie ochroni cenne przedmioty przed nagłym deszczem oraz kałużami.

Lekki i kompaktowy worek nie zajmuje dużo miejsca po złożeniu, dlatego doskonale nada się jako uzupełnienie każdego ekwipunku.
Robens
592-065
4 Przedmioty

Opis

Producent
Robens, Dania
Typ materiału
nylon 420D
phone
phone