Replika pistolet ASG Heckler&Koch P8 A1 6 mm green gas - 1 - WIĘCEJ KATEGORII
  Replika pistolet ASG Heckler&Koch P8 A1 6 mm green gas - 2 - WIĘCEJ KATEGORII
  Replika pistolet ASG Heckler&Koch P8 A1 6 mm green gas - 3 - WIĘCEJ KATEGORII
  Replika pistolet ASG Heckler&Koch P8 A1 6 mm green gas - 1 - WIĘCEJ KATEGORII
  Replika pistolet ASG Heckler&Koch P8 A1 6 mm green gas - 2 - WIĘCEJ KATEGORII
  Replika pistolet ASG Heckler&Koch P8 A1 6 mm green gas - 3 - WIĘCEJ KATEGORII

Replika pistolet ASG Heckler&Koch P8 A1 6 mm green gas

889,00 zł
Brutto

 

 ✭ Kurier 17zł   ✭ Paczkomat 13zł

Heckler&Koch P8 A1 6 mm green gas to wysokiej jakości replika na green gas, wyposażona w metalowy zamekmechanizm odrzutu blow-back oraz regulowany system hop-up odpowiedzialny za wysoką celność.

Jakość Premium

Pistolet wyprodukowała renomowana tajwańska firma asg KWA, która od ponad 30 lat zajmuje się produkcją wysokiej jakości replik asg do rekreacji oraz treningu taktycznego. Heckler&Koch P8 A1 to replika wykonana z ogromną dbałością o detale, jej jakość wykonania oraz obsługa manualna praktycznie nie odbiega od oryginału, co doceni każdy pasjonat airsoftu. Model P8 to nieznacznie zmodyfikowana wersja pistoletu USP używana przez niemiecką Bundeswehrę jako broń boczna. 

Maksymalny realizm

Podobnie jak w wersji bojowej, szkielet wykonano z wytrzymałego kompozytu abs, zamek oraz lufa są powstały ze stopu metalu. Wszystkie manipulatory tj. spust, obustronna dźwignia zwalniania magazynka, zrzut zamka, bezpiecznik z funkcją decockera oraz kurek są ruchome i pełnią taką samą funkcję jak mechanizmy broni palnej. Rękojeść pistoletu ma agresywne teksturowanie oraz wycięcia na palce ułatwiające wymianę lub wyszarpnięcie magazynka w momencie zabrudzenia.

W przedniej części szkieletu znajduje się krótka szyna Picatinny, która umożliwia montaż dodatkowych akcesoriów przydatnych podczas rozgrywki tj. latarki taktycznej lub laserowego znacznika celu. Powiększony kabłąk pozwala na komfortowe strzelanie również w rękawicach ochronnych.

Heckler&Koch P8 ma stałe przyrządy celownicze z białymi oznaczeniami, co znacznie przyspiesza zgrywanie muszki i szczerbinki na celu oraz pomaga celować w warunkach słabego oświetlenia. Replika ma licencjonowane oznaczenia firmy HK naniesione na zamek oraz szkielet.

Mocny odrzut

Replika Heckler&Koch P8 jest zasilana mieszanką green gas. Sprężony propan miota kulki 0,20 g z prędkością około 315 fps i odpowiada za wprawianie w ruch metalowego zamka. Sytem gas blowk-back realistycznie naśladuje odrzut broni palnej. Strzelaniu towarzyszy solidne „kopnięcie” nadające zabawie realizmu i radości ze strzelania. Po wystrzeleniu z magazynka ostatniej kulki zamek pozostaje w tylnym położeniu, identycznie jak ma to miejsce w broni palnej. Duża prędkość początkowa zapewnia skuteczny zasięg ponad 20 m. Zamek zwalniamy poprzez wciśnięcie bocznej dźwigni lub nieznaczne odciągnięcie go do tyłu. Przeładowanie ułatwia skośne żebrowania zamka.

Blow-back jest na tyle mocny, że można go porównać do odrzutu broni bocznego zapłonu. Realizm pracy repliki dodatkowo podkreśla fakt, że po wystrzeleniu z magazynka wszystkich kulek zamek pozostaje w tylnym położeniu, informując w ten sposób o braku „amunicji”. Zamek zwalniamy poprzez wciśnięcie bocznej dźwigni lub nieznaczne odciągnięcie go do tyłu. Zbiornik na green gas umieszczono w metalowym magazynku o pojemności 23 kulek.

Bezpieczne użytkowanie

Replika ma lewostronny bezpiecznik skrzydełkowy, który oprócz blokowania języka spustowego pełni także funkcję decockera. Mechanizm ten służy do zwalniania napiętego kurka bez konieczności oddania strzału.

Heckler&Koch
054-120
7 Przedmioty

Opis

Typ magazynka
low-cap
Tryb ognia
ogień pojedynczy
Materiał zamka
metal
Typ zasilania
green gas
Hop-up
jest regulowany
Elementy zestawu tej repliki asg
magazynek low-cap
Materiał konstrukcji/szkieletu/body
polimer
Typ Blow-Back
GBB (Gas Blow-Back)
Producent
Umarex, Niemcy
phone
phone