Siekiera Walther Compact - 1 - WIĘCEJ KATEGORII
  Siekiera Walther Compact - 2 - WIĘCEJ KATEGORII
  Siekiera Walther Compact - 1 - WIĘCEJ KATEGORII
  Siekiera Walther Compact - 2 - WIĘCEJ KATEGORII

Siekiera Walther Compact

149,00 zł
Brutto

 

 ✭ Kurier 17zł   ✭ Paczkomat 13zł

Siekiera Walther Compact to lekki i kompaktowy toporek stworzony z myślą o pasjonatach buschraftu, survivalu oraz turystyki.

Podczas biwakowania, bytowania w lesie lub kempingu zazwyczaj potrzebujemy solidnego noża oraz siekiery. Siekiera Walther Compact łączy funkcję toporka oraz noża, dlatego w połączeniu z lekką i kompaktową konstrukcją będzie doskonałym dodatkiem do naszego ekwipunku outdoorowego.

Siekiera ma kompaktową wielkość 228 mm, jej środek ciężkości przesunięto na przód, co oczywiście zwiększa wydajność i ogranicza wysiłek konieczny do wykonania pracy.

Głowicę siekiery wykonano z twardej stali nierdzewnej 440C, która stanowi wprost idealny wybór w przypadku narzędzia outdoorowego.

Stal 440C wyróżnia się dużą odpornością na korozję i zużycie, długim trzymaniem ostrości, jest także stosunkowo łatwa do ostrzenia, co oznacza, że z naprawą krawędzi tnącej poradzimy sobie także w terenie.

Zaokrąglone ostrze o długości 70 mm doskonale radzi sobie zarówno z cięciem, jak i rąbaniem. Wycięcie w głowicy na palec zwiększa komfort podczas strugania i pozwala na używanie ostrza siekiery do skórowania. Funkcjonalność toporka znacząco podnosi młotek, przydatny w warsztacie i pracach obozowych. 

Profilowany trzonek siekiery wykonano z nylonu wzmacnianego polimeru o antypoślizgowej fakturze. W rękojeści znajduje się otwór, który można wykorzystać do mocowania linki zabezpieczającej. Do bezpiecznego przenoszenia toporka na pasie służy nylonowa pochewka z zamykaną klapką.

Walther
125-284
51 Przedmioty

Opis

Typ stali
nierdzewna - 440C
Materiał trzonka
polimer
Producent
Umarex, Niemcy
Elementy zestawu
etui
Wbudowany młotek
tak

Polecam!!

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie
phone
phone