Replika pistolet ASG Browning 1911 HME 6 mm sprężynowa - 1 - WIĘCEJ KATEGORII
  Replika pistolet ASG Browning 1911 HME 6 mm sprężynowa - 2 - WIĘCEJ KATEGORII
  Replika pistolet ASG Browning 1911 HME 6 mm sprężynowa - 3 - WIĘCEJ KATEGORII
  Replika pistolet ASG Browning 1911 HME 6 mm sprężynowa - 1 - WIĘCEJ KATEGORII
  Replika pistolet ASG Browning 1911 HME 6 mm sprężynowa - 2 - WIĘCEJ KATEGORII
  Replika pistolet ASG Browning 1911 HME 6 mm sprężynowa - 3 - WIĘCEJ KATEGORII

Replika pistolet ASG Browning 1911 HME 6 mm sprężynowa

154,90 zł
Brutto

 

 ✭ Kurier 17zł   ✭ Paczkomat 13zł

Browning 1911 HME to ciężka replika sprężynowa wyposażona w metalowy zamek, bezpiecznik chwytowy oraz szynę akcesoryjną Picatinny.

Replika nawiązuje do pistoletu wojskowego Johna Mosesa Browninga, który pomimo upływu ponad 100 lat jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych pistoletów na świecie.

Metalowy zamek

W odróżnieniu od innych replik z podobnego przedziału cenowego w Browning 1911 HME zastosowano metalowy zamek, zwiększając w ten sposób ciężar repliki do 550 g. Replika należy do serii HME (Heavy Metal Energy), co oznacza, że pistolet ma większy ciężar zbliżony do masy broni bojowej. Powiększone podcięcie w tylnej części szkieletu (beaver tail) wraz z agresywnie teksturowanymi okładzinami zapewniają powtarzalność i stabilność chwytu. W replice zastosowano 2 w pełni funkcjonalne bezpieczniki: chwytowy oraz skrzydełkowy odpowiedzialne za blokowanie mechanizmu spustowego.

Niezawodny napęd

Replika ma napęd sprężynowy, który wymaga ręcznego naciągnięcia sprężyny każdorazowo przed oddaniem strzału. Czynność ta odbywa się poprzez energiczne odciągnięcia zamka do tyłu. Do najważniejszych zalet napędu sprężynowego należą: brak dodatkowych kosztów związanych z materiałami eksploatacyjnymi, łatwość i niezawodność obsługi oraz niska wrażliwość na czynniki atmosferyczne. Replika sprężynowa w odróżnieniu np. od replik green gas działa niezawodnie również w okresie zimowym. Wystrzelona kulki osiągają prędkość ok. 220 fps oraz skuteczny zasięg w granicach 15 m.

Wysuwany magazynek

Pistolet zasilany jest z metalowego magazynka o pojemności 14 kulek. Dzięki możliwości zablokowania podajnika w dolnym położeniu kulki do magazynka możemy ładować bezpośrednio z pojemnika.

Browning
208-029
33 Przedmioty

Opis

Typ magazynka
low-cap
Tryb ognia
ogień pojedynczy
Materiał zamka
metal
Typ zasilania
sprężynowy
Hop-up
jest nie regulowany
Elementy zestawu tej repliki asg
magazynek low-cap
Materiał konstrukcji/szkieletu/body
polimer
Producent
Umarex, Niemcy
phone
phone