Replika pistolet ASG Glock 19 6 mm - 1 - WIĘCEJ KATEGORII
  Replika pistolet ASG Glock 19 6 mm - 2 - WIĘCEJ KATEGORII
  Replika pistolet ASG Glock 19 6 mm - 3 - WIĘCEJ KATEGORII
  Replika pistolet ASG Glock 19 6 mm - 1 - WIĘCEJ KATEGORII
  Replika pistolet ASG Glock 19 6 mm - 2 - WIĘCEJ KATEGORII
  Replika pistolet ASG Glock 19 6 mm - 3 - WIĘCEJ KATEGORII

Replika pistolet ASG Glock 19 6 mm

439,00 zł
Brutto

 

 ✭ Kurier 17zł   ✭ Paczkomat 13zł

Licencjonowana replika asg pistoletu Glock 19, to model na który wszyscy miłośnicy airsoftu czekali od dawna. Duża energia, działajacy bezpiecznik spustowy oraz doskonale odtworzone detale zadowolą każdego miłośnika tej konstrukcji broni.

Glock 19 to replika asg na CO2, która z pewnością przypadnie do gustu wszystkim graczom asg oraz miłośnikom austriackiej marki. Podobnie jak wersja bojowa, replika asg Glock 19 posiada metalowy zamek (stały) oraz polimerowy szkielet, o matowej fakturze. Po zamontowaniu kapsuły, ciężar pistoletu jest niemal taki sam jak broni palnej. Rękojeść ma profilowane wycięcia na palce oraz moletowanie wzorowane na Glock 19 generacji 3. Pistolet strzela polimerowymi kulkami 6 mm, który ładujemy do metalowego magazynka o pojemności 11 BB's. W rękojeści oprócz magazynka, jest także montowana 12 g kapsuła CO2. Instalacja kapsuły jest prosta i szybka, wystarczy zdjęć tylną nakładkę chwytu, umieścić nabój CO2 w komorze. Ostatnią czynnością jest dokręcenie kapsuły (przebicie). W tym celu Użytkownik może skorzystać ze składanego imbusa (pod nakładką) dzięki czemu klucz do instalacji naboju CO2 mamy zawsze pod ręką. Jedna kapsuła pozwala na oddanie do 80 strzałów z wyrównaną prędkością początkową ok. 130 m/s. Na wydajność strzałów, największy wpływ ma temperatura powietrza oraz dynamika z jaką strzelamy.

Replika Glock 19 posiada mechanizm spustowy DAO (z samonapinaniem ) oraz bezpiecznik spustowy, który zapobiega oddaniu przypadkowego strzału oraz wymusza prawidłowe ułożenia palca na języku spustowym. Rozwiązanie to jest zaimplementowane z mechanizmu Safe Action wykorzystywanego w serii Glock. Pistolet wykorzystuje stałe przyrządy celownicze tj. muszkę z białą kropką oraz szczerbinkę z obwódką. Kontrastowe oznaczenia przyspieszają zgrywanie przyrządów, pozwalają także na strzelanie przy słabym lub szczątkowym świetle. W przedniej części szkieletu znajduje się krótka szyna montażowa Picatinny. pozwalająca mocować wybrane akcesoria strzeleckie np. laserowy wskaźnik celu lub latarkę. Na zamku oraz szkielecie naniesiono licencjonowane oznaczenia Glock oraz numer seryjny pistoletu.

Glock 19 to replika asg, który wypełniła istniejącą od długiego czasu lukę rynkową. Oprócz solidnej, świetnie spasowanej konstrukcji wiernie opartej na broni, replika cechuje się bardzo dobrymi osiągami oraz dużą wydajnością strzałów.

Glock
050-017
17 Przedmioty
phone
phone