Wiatrówka Walther PCP Rotex RM8 Varmint 5,5 mm - 1 - Karabinki PCP / PCA

Wiatrówka Walther PCP Rotex RM8 Varmint 5,5 mm

2 609,00 zł
Brutto

DARMOWY śrut na start!

 

 ✭ Kurier 17zł   ✭ Paczkomat 13zł

Walther Rotex RM8 Varmint 5,5 mm PCP - precyzyjna wiatrówka wielostrzałowa

Ergonomiczna i nowoczesna osada

Walther Rotex RM8 Varmint 5,5 mm PCP to karabinek wyposażony w osadę thumbhole wykonaną z polimeru. Taki materiał ma mniejszą wagę niż drewno, jest odporny na warunki atmosferyczne oraz wymaga mniejszej konserwacji. Kolba typu thumbhole pozwala na pewniejszy chwyt karabinka, zwłaszcza w przypadku osób o małych dłoniach, a także zmniejsza ciężar wiatrówki. Osada jest symetryczna i dobrze wyważona, dzięki czemu strzelanie z nią jest wygodne i przyjemne.

Magazynek i precyzja

Walther Rotex RM8 Varmint 5,5 mm PCP to karabinek wielostrzałowy z 8-strzałowym magazynkiem z obrotowym mechanizmem. Dzięki temu strzelanie jest dynamiczne, a przeładowanie odbywa się płynnie i lekko. W karabinku zastosowano precyzyjną czokowaną lufę o długości 500 mm renomowanej firmy Lothar Walther. Na końcu lufy znajduje się gwint zewnętrzny 1/2" UNF, który pozwala na zamontowanie tłumika lub moderatora. Mechanizm spustowy jest regulowany, a do jego zabezpieczenia zastosowano bezpiecznik manualny.

Bezodrzutowe zasilanie PCP

Karabinek jest zasilany sprężonym powietrzem, które jest magazynowane w kartuszu o pojemności 200 cm3. Kartusz po napełnieniu do maksymalnego ciśnienia 232 Bar pozwala na oddanie około 180 strzałów z energią bliską 16 J. Walther Rotex RM8 Varmint 5,5 mm PCP nie generuje odrzutu, co zapewnia doskonałą celność i przyjemność strzelania.

Podsumowanie

Walther Rotex RM8 Varmint 5,5 mm PCP to nowoczesny karabinek, który charakteryzuje się wysoką celnością i powtarzalnością. Doskonale sprawdzi się zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych strzelców. Precyzyjna lufa, magazynek oraz regulowany mechanizm spustowy zapewniają doskonałe parametry strzeleckie. Osada thumbhole z polimeru gwarantuje wygodę i komfort strzelania.

Opracowanie: AirGun.pl Wiatrówki o energii poniżej 17J bez zezwolenia dostępne jedynie dla osób pełnoletnich. Dokonując zakupu potw

Walther
125-223
3 Przedmioty

Opis

Kaliber [mm]
5,5
Okres gwarancyjny
24 miesiące
Magazynek
jest
Wymagane zezwolenie?
nie
Typ śrutu
diabolo
Typ szyny
22 mm (picatinny), 11 mm (dovetail)
Ilość bezpieczników
1
Ilość szyn montażowych
2
Typ zasilania
PCP
Klasa celności
precyzyjna
Producent
Walther, Niemcy
Możliwość zamontowania
celownik laserowy, celownik optyczny, latarka, statyw
Odrzut
brak
Wykończenie kolby/osady
polimer
Cechy dodatkowe
regulowany spust
Typ zabezpieczenia
bezpiecznik manualny
➤ Materiał kolby
Syntetyk
➤ Typ kolby
Klasyczna
➤ Kaliber
5,5 mm / .22
➤ Typ napędu
PCP

Polecam!!

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie

Zobacz także

phone
phone