Śpiwór turystyczny Robens Glacier II dla praworęcznych - 1 - WIĘCEJ KATEGORII

Śpiwór turystyczny Robens Glacier II dla praworęcznych

589,00 zł
Brutto
Ostatnie sztuki w magazynie

 

 ✭ Kurier 17zł   ✭ Paczkomat 13zł

Śpiwór Robens Glacier II to turystyczny śpiwór przeznaczony dla osób praworęcznych
 
Zachowuje komfort cieplny przy temperaturze od 1 do -5 stopni Celsjusza, a temperatura ekstremalna, w której śpiwór utrzyma ciepło wynosi nawet -22 stopnie.

 

BUDOWA
 
Śpiwór Robens Glacier II jest wykonany z poliestrowego materiału, który wypełnia syntetyczne ocieplenie Air Thermo
 
Kształt typu mumia zapobiega utracie ciepła. W niższych temperaturach sprawdza się również połączenie kołnierza termicznego z listwą umieszczoną przy suwaku, co dodatkowo wpływa na zatrzymanie ciepła. 
 
Podczas cieplejszych dni przyda się dwusuwakowy zamek błyskawiczny, ułatwiający przepływ chłodnego powietrza bez konieczności rozpinania całej konstrukcji.
 
Głowę i szyję ochrania regulowany kaptur wraz z ściągaczem, które pozwalają na indywidualne dopasowanie rozmiaru i parametrów tych elementów śpiwora.
 
NOWOCZESNE TECHNOLOGIE
 
Marka Robens znana jest z wykorzystywaniu w swoich produktach innowacyjnych rozwiązań, które pozwalają zadbać o swój komfort oraz bezpieczeństwo w każdych warunkach
 
Śpiwór wyróżnia konstrukcja Shark Fin, dzięki której zyskuje się dodatkową przestrzeń w nogach, pozwalającą na wybranie najwygodniejszej pozycji nawet po dokładnym dopasowaniu parametrów do ciała.
 
Funkcja Zip Together jest niezwykle przydatna dla osób podróżujących w parze, używających śpiworów o przeciwstawnych zamkach. Ta opcja umożliwia połączenie ze sobą dwóch śpiworów, co zapewnia większy komfort oraz lepsze utrzymanie ciepła.
 
Śpiwór zachowuje właściwości grzewcze nawet po częściowym zamoczeniu.
 
BEZPIECZNY WYBÓR
 
Śpiwór Glacier II wolny jest od szkodliwych związków PFC, które mają niezwykle negatywny wpływ na prawidłowe funkcjonowanie ludzkiego organizmu.
 
Dodatkowo w śpiworze zastosowano nylon Ripstop, którego unikalny splot zapobiega powstawaniu przypadkowych uszkodzeń mechanicznych.
Robens
592-025
1 Przedmiot

Opis

Sezon (pora roku)
jesień, wiosna, zima
Kształt
mumia
Temperatura ekstremalna [°C]
-24 do -20
Typ śpiwora
syntetyczne
Producent
Robens, Dania
Cechy dodatkowe
możliwość spięcia dwóch, kieszonka na drobiazgi, kaptur
Lokalizacja zamka
prawy
Temperatura komfortu [°C]
-4 do 0
Kolor
ciemny oliwkowy
Płeć
unisex
phone
phone