Proca NXG PSS-210 z celownikiem laserowym - 1 - Proce i łuki

Proca NXG PSS-210 z celownikiem laserowym

229,00 zł
Brutto

 

 ✭ Kurier 17zł   ✭ Paczkomat 13zł

NXG PSS-210 to mocna proca do precyzyjnego strzelania wyposażona w stabilizator, profilowany chwyt oraz laserowy wskaźnik celu ułatwiający celowanie.

Profesjonalna konstrukcja

Proca ma profilowany chwyt z polimeru, którego antypoślizgowa faktura zapobiega wyślizgiwania się procy z dłoni. Wewnątrz chwytu znajduje się przedział na 8 stalowych kul.

Regulowana podpórka stabilizacyjna to element konstrukcji, który ogranicza zmęczenie ręki podczas celowania oraz poprawia celność.

Naciąg procy wykonano z rozciągliwego lateksu o dużej wytrzymałości na zmęczenie. Wielkość łatki ze skóry naturalnej pozwala na używanie dużych kul 0,5". Proces ładowania kul stalowych ułatwia magnetyczna wkładka zmocowana do skórki.

Celownik laserowy

W procy zastosowano innowacyjne rozwiązanie w postaci laserowego wskaźnika celu. Laser wbudowany w chwyt procy pomaga w określaniu punktu celowania, dzięki czemu strzelec może efektywnie dokonywać poprawek i w rezultacie celniej strzelać.

Regulowane emiter laserowy zasilany jest za pomocą 3 baterii LR44.

Stabilizator

W procy zastosowano składaną podpórkę (stabilizator), która ogranicza zmęczenie ręki podczas celowania oraz poprawia celność. Stabilizator oparty na przedramieniu skutecznie unieruchamia procę, pozwalając na mocniejszy naciąg oraz dłuższe celowanie.

NXG
345-007
22 Przedmioty

Opis

Średnica kulek [in]
1/2
Producent
Umarex, Niemcy
Typ strzelca
Zaawansowany
Umiejscowienie podpórki
Góra
Podpórka stabilizacyjna
tak
Materiał rękojeści
tworzywo sztuczne

Polecam!!

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie
phone
phone