Plecak Mil-Tec Assault laser mały 42 x 20 x 2 cm oliwkowy - 1 - Plecaki i torby
  Plecak Mil-Tec Assault laser mały 42 x 20 x 2 cm oliwkowy - 2 - Plecaki i torby
  Plecak Mil-Tec Assault laser mały 42 x 20 x 2 cm oliwkowy - 3 - Plecaki i torby
  Plecak Mil-Tec Assault laser mały 42 x 20 x 2 cm oliwkowy - 1 - Plecaki i torby
  Plecak Mil-Tec Assault laser mały 42 x 20 x 2 cm oliwkowy - 2 - Plecaki i torby
  Plecak Mil-Tec Assault laser mały 42 x 20 x 2 cm oliwkowy - 3 - Plecaki i torby

Plecak Mil-Tec Assault laser mały 42 x 20 x 2 cm oliwkowy

199,00 zł
Brutto
Ostatnie sztuki w magazynie

 

 ✭ Kurier 17zł   ✭ Paczkomat 13zł

Plecak Mil-Tec Assault laser cut to mały plecak szturmowy drugiej generacji o pojemności 20 l, w którym zastosowano lekki system modularny w technologii Laser Cut. 

Mil-Tec Assault to doskonały przykład, że dobry plecak taktyczny nie musi kosztować fortuny, żeby sprawdził się w terenie i codziennym użytkowaniu.

Plecak wykonano z odpornego nylonu 800D, który od wewnętrznej strony został pokryty wodoodporną powłoką PVC, która chroni nasz ekwipunek przed warunkami atmosferycznymi i zalaniem.

Plecak ma dwie komory główne z wewmętrznymi przegrodami siatkowymi oraz kieszonkami na drobne przedmioty. Dzięki długim, głęboko wszytym dwukierunkowym zamkom dostęp do zawartosci plecaka jest bardzo wygodny. Dodatkową przestrzeń ładunkową zapewniają dwie przednie kieszenie, przeznaczone na przedmioty pierwszej potrzeby.

W plecaku znajduje sie także wewnętrzna (ukryta podd plecami) kieszeń na laptopa lub worek hydracyjny. Zastosowanie grubej pianki EVA 550 g/m izoluje kieszeń i zapobiega nadmiernemu nagrzewaniu oraz zamarzaniu wody w camelbacku.

Na przodzie oraz bokach znajdują się duże panele modularne Molle wycięte w technologii Laser Cut. Dzięki wycięciu otworów na taśmy bezpośrednio w materiale, plecak jest prawie o 30% lżejszy (w stosunku do modelu z taśmami naszytymi) zachowując jednocześnie identyczną funkocjnalność i wytrzymałość.

Pojemność plecaka możemy regulowac za pomoca dolnych i bocznych taśm kompresyjnych. Szerokie profilowane szelki wypełnione pianką Eva, pas biodrowy i piersiowy powodują, że plecak ma dobrze rozłożony cięzar i jest bardzo wygodny nawet przy długim użykowaniu. Podwójne szwy (w newralgicznych miejscach), wzmocnienia materiału, wytrzymałe klamry z polimeru POM oraz solidne bryzgoszczelne zamki zapewniają długotrwałe użytkowanie plecaka.

Górny chwyt transportowy może służyć jako uchwyt ewakuacyjny. 

Mil-tec
404-014
1 Przedmiot

Opis

Typ materiału
cordura
phone
phone