Pistolet wiatrówka Browning Buck Mark Magnum 5,5 mm sprężynowy - 1 - Pistolety sprężynowe
  Pistolet wiatrówka Browning Buck Mark Magnum 5,5 mm sprężynowy - 2 - Pistolety sprężynowe
  Pistolet wiatrówka Browning Buck Mark Magnum 5,5 mm sprężynowy - 3 - Pistolety sprężynowe
  Pistolet wiatrówka Browning Buck Mark Magnum 5,5 mm sprężynowy - 1 - Pistolety sprężynowe
  Pistolet wiatrówka Browning Buck Mark Magnum 5,5 mm sprężynowy - 2 - Pistolety sprężynowe
  Pistolet wiatrówka Browning Buck Mark Magnum 5,5 mm sprężynowy - 3 - Pistolety sprężynowe

Pistolet wiatrówka Browning Buck Mark Magnum 5,5 mm sprężynowy

549,00 zł
Brutto
Ostatnie sztuki w magazynie

 

 ✭ Kurier 17zł   ✭ Paczkomat 13zł

Browning Buck Mark Magnum 5,5 mm - połączenie wiatrówki i pistoletu

Browning Buck Mark Magnum 5,5 mm to wiatrówka, która stanowi doskonałe połączenie cech tradycyjnej wiatrówki sprężynowej oraz ergonomii pistoletu sportowego. Wzorowana na pistolecie bocznego zapłonu, cieszy się dużą popularnością wśród miłośników sportów strzeleckich.

Konstrukcja i wytrzymałość

Wiatrówka Browning Buck Mark Magnum 5,5 mm posiada szkielet oraz zamek wykonane z matowego polimeru, co gwarantuje wysoką wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne i warunki atmosferyczne. Kluczowe elementy wiatrówki, takie jak lufa, mechanizm spustowy, przyrządy celownicze oraz bezpiecznik, wykonane są z metalu, co zapewnia trwałość i niezawodność działania.

Wygodny chwyt

Wiatrówka Browning Buck Mark Magnum 5,5 mm posiada symetryczną rękojeść pistoletu z anatomicznymi wycięciami na palce oraz antypoślizgowym teksturowaniem, co zapewnia stabilny chwyt oraz komfort zarówno dla prawo, jak i leworęcznych strzelców.

Precyzyjne strzelanie

Wiatrówka Browning Buck Mark Magnum 5,5 mm strzela śrutem diabolo 5,5 mm, z maksymalną energią 7,5 J. Za precyzję i powtarzalność strzałów odpowiedzialne są osiowo mocowana gwintowana lufa o długości 178 mm oraz mechanizm spustowy o niewielkim oporze i krótkiej drodze.

Bezpieczeństwo i praktyczność

Wiatrówka Browning Buck Mark Magnum 5,5 mm wyposażona jest w manualny bezpiecznik przetykowy umieszczony po lewej stronie szkieletu, służący do blokowania mechanizmu spustowego podczas ładowania lub przenoszenia. Pistolet ma także mechaniczne przyrządy celownicze w muszki i światłowodowej szczerbinki regulowanej w pionie i poziomie.

Dzięki klasycznemu napędowi sprężynowo-tłokowemu, użytkownik wiatrówki nie musi kupować dodatkowych materiałów eksploatacyjnych. Solidny stalowy zaczep pewnie blokuje lufę po przełamaniu

Opracowanie: AirGun.pl Wiatrówki o energii poniżej 17J bez zezwolenia dostępne jedynie dla osób pełnoletnich. Dokonując zakupu potwierdzasz swoją pełnoletność.

Browning
208-030
1 Przedmiot

Opis

Typ zabezpieczenia
bezpiecznik manualny
Producent
Umarex, Niemcy
Klasa celności
rekreacyjna
Ilość bezpieczników
1
Typ zasilania
sprężynowy
Wymagane zezwolenie?
nie
Kaliber [mm]
5,50 mm
Typ śrutu
diabolo
➤ Kaliber
5,5 mm / .22
➤ Typ napędu
Sprężyna
phone
phone