Pistolet wiatrówka Umarex DX17 4,5 mm - 1 - Pistolety sprężynowe
  Pistolet wiatrówka Umarex DX17 4,5 mm - 2 - Pistolety sprężynowe
  Pistolet wiatrówka Umarex DX17 4,5 mm - 3 - Pistolety sprężynowe
  Pistolet wiatrówka Umarex DX17 4,5 mm - 1 - Pistolety sprężynowe
  Pistolet wiatrówka Umarex DX17 4,5 mm - 2 - Pistolety sprężynowe
  Pistolet wiatrówka Umarex DX17 4,5 mm - 3 - Pistolety sprężynowe

Pistolet wiatrówka Umarex DX17 4,5 mm

86,30 zł
Brutto

 

 ✭ Kurier 17zł   ✭ Paczkomat 13zł

Umrex DX17 4,5 mm - Opis i Recenzja

Lekka i zwarta konstrukcja

Wiatrówka Umarex DX17 4,5 mm to model o nowoczesnym designie, inspirowanym konstrukcjami broni palnej. Wykonana w głównej mierze z wytrzymałego polimeru, posiada metalowy zamek oraz wewnętrzne elementy napędu sprężynowego. Dzięki temu wiatrówka waży tylko 440 g, co czyni ją idealną dla młodszych strzelców i kobiet. W przedniej części szkieletu znajduje się szyna montażowa, która umożliwia stosowanie wybranych akcesoriów strzeleckich np. laserowego wskaźnika celu lub latarki. Rękojeść jest profilowana i poddana teksturowaniu dla poprawy chwytu.

Ekonomiczn napęd

Umarex DX17 to wiatrówka o klasycznym napędzie tłokowo-sprężynowym. W odróżnieniu od wiatrówek na CO2, w wiatrówce sprężynowej naciągamy sprężynę przed każdym strzałem, co pozwala na osiągnięcie kompresji powietrza, które w momencie ściągnięcia spustu wyrzuca śrut w kierunku celu. Wiatrówki o napędzie sprężynowym są także mniej wrażliwe na temperaturę, dlatego z Umarex DX17 możemy strzelać także podczas zimy. Nie musimy się martwić o koszty związane z zakupem kapsuł CO2 lub wyczerpanie gazu w kapsule.

Obsługa dwóch rodzajów śrutu

Umarex DX17 to wiatrówka na śrut BB i diabolo. Wiatrówka posiada zintegrowany magazynek na 15 kul stalowych BB's oraz dołączone narzędzie do ładowania śrutu diabolo. Wystrzelony śrut stalowy osiąga prędkość około 60 m/s, a śrut diabolo do 55 m/s. Model ten doskonale sprawdzi się podczas rekreacyjnego strzelania np. do puszek i celów reaktywnych lub precyzyjnego z wykorzystaniem tarcz papierowych.

Podsumowanie

Umarex DX17 4,5 mm to budżetowa wiatrówka sprężynowa na śrut BB i diabolo, która umożliwia rozpoczęcie przygody ze strzelectwem pneumatycznym w tani i przyjemny sposób. Doskonały stosunek jakości do ceny! Dzięki lekkiej konstrukcji, łatwej obsłudze, napędowi sprężynowemu i możliwości strzelania dwoma rodzajami śrutu, pistolet ten sprawdzi się zarówno dla początk

Opracowanie: AirGun.pl Wiatrówki o energii poniżej 17J bez zezwolenia

Umarex
121-192
125 Przedmioty

Opis

Typ śrutu
BB, diabolo
Typ zabezpieczenia
bezpiecznik manualny
Ilość szyn montażowych
1
Producent
Umarex, Niemcy
Klasa celności
rekreacyjna
Wymagane zezwolenie?
nie
Możliwość zamontowania
celownik laserowy, latarka
Typ spustu
SA (single action - pojedynczego działania)
Ilość bezpieczników
1
Typ zasilania
sprężynowy
Kaliber [mm]
4,45
Materiał obudowy
polimer
Magazynek
jest
Typ szyny
22 mm (picatinny)
➤ Kaliber
4,5 mm / .177
➤ Typ napędu
Sprężyna
phone
phone